PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395980}
7,1 42 320
ocen
7,1 10 1 42320
6,8 10
ocen krytyków
Boisko bezdomnych
powrót do forum filmu Boisko bezdomnych

dalbym 8, ale jednej bzdury nie moge wybaczyc. Film od poczatku do konca ma byc realistyczny i rzeczywisty, dlatego uwazam, ze scena seksu i blizszej relacji Jacka z Sewka jest tak idiotczna i niepasujaca do calosci ze malo nie wylaczylem filmu. Kto normalny bzyknalby sie z bezdomnym, smierdzacym brudasem na smierdzacej melinie. To nie byla sexturystka poszukajaca wrazen tylko mloda dziewczyna szukajaca w podrozach inspiracji, cala ta zgraja byla dla niej bardziej obietem obserwacji. Ten seks pasowal tam jak piesc do nosa.

ocenił(a) film na 9
Clarence_Worley

Też mnie to zszokowało na początku, ale potem przymknęłam na to oko, była głębia w tej scenie

Clarence_Worley

Dokładnie o tym samym myślałam. No ale chyba twórcy wyszli z założenia, że "momenty " musza byc

ocenił(a) film na 8
Shalimar00

Jestem "za".
Motyw francuskiej studentki mieszkającej z obiektami swoich badań w baraku na stadionie "X-lecia", do tego małe "fiku miku" z głównym bohaterem, to lekka przesada... cóż córka Agnieszki Holland chciała wpleść trochę Hollywood do polskiego filmu - w/g mnie chybione.
Poza tym pogratulować talentu zarówno reżyserce, jak i całej obsadzie.

ocenił(a) film na 8
Clarence_Worley

ta scena była całkowicie zbędna

ocenił(a) film na 7
Clarence_Worley

Stara nauczyła Kasie Adamik , że gdy nie ma sexu w filmie to co to za film? Holland lubi chyba oglądać na planie jak ktoś udaje że to robi i tak też córke uczy .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones