PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395980}
7,1 42 320
ocen
7,1 10 1 42320
6,8 10
ocen krytyków
Boisko bezdomnych
powrót do forum filmu Boisko bezdomnych

Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 8

Jeden z lepszych filmów jakie ostatnio obejrzałem. Polecam.

ocenił(a) film na 9
photograph1

Taaak! To debiut Kasi Adamik. Bardzo udany. Geny??

użytkownik usunięty
photograph1

Chwyta coś w środku, gdy się go ogląda.

Trzeba się wkręcić w ten film

ocenił(a) film na 5
photograph1

Nie zgadzam się. Zamysł reżysera był dobry można było zrobić z tego kawał dobrego kina ale twórcy za wysoko postawili sobie poprzeczkę. Film dlatego jest przeciętny, za bardzo ogólnikowo przedstawiono historię poszczególnych bohaterów, a można było wycisnąć sporo by chwytał bardziej. Słabi aktorzy i dialogi wyciągnięte nie będę pisał już z czego. Owszem plus jest na to że zachowanie bohaterów i zdania przez nich budowane są jak przez prostych ludzi z ulicy, ale z lekkim przesytem bo z niektórych bezdomnych robi to kompletnych imbecylów. Jednak całość jest dość życiowa i może poruszać, ważną rzeczą jaką można z tego filmu wyciągnąć to to że bezdomni w dużej części są z wyboru.

ocenił(a) film na 8
galcius

Nie zgadzasz się z tym, że podobał mi się ten film?!? Wyraziłem tu swoją subiektywną opinię i ty tak samo. To, że uważasz ten film za przeciętny to nie znaczy, że on taki jest...

ocenił(a) film na 5
photograph1

Nie zgadzam się z Twoją opinią. Z opinią też można się nie zgodzić :]

ocenił(a) film na 8
galcius

Jeśli ktoś wystawia opinie starając się być obiektywnym, można się z nim nie zgodzić. Subiektywną opinię możesz jedynie uszanować... Jeśli Tobie film się nie podobał - mnie nic do tego.

ocenił(a) film na 7
photograph1

Ja też uważam, że to jeden z lepszych filmów. Bardzo mnie wzruszył. Świetnie dobrani aktorzy. Żałuję tylko, że nie było żadnej migawki z życia "ministra", bo zaraz po Jacku to chyba najciekawsza moim zdaniem postać.

ocenił(a) film na 5
photograph1

Naprawde przyzwoity film z ciekawą inicjatywą.
Jak widac można stworzyć film, który mimo braku ogromnej reklamy, budżetu czy wybitnych aktorów, będzie dorównywał, ba, kładł na kolana te hollywodzkie szmiry.
Godny obejrzenia !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones