PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 864
oceny
7,9 10 1 228864
4,9 48
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Film jest naprawdę dobry kreowany raczej na hołd dla Mercurego (takie mam odczucie) bo wiele wątków jest nieprawdziwych tak jak np. wielka kłutnia o solową karierę, nigdy nie miała miejsca. Film miał pokazać w skrócie życie Mercurego i zrobił to. Kolejnym błędem jest pokazanie że wiedział że choruje na AIDS przed koncertem live aid a to też nie prawda. Mimo błędów polecam wszystkim fanom Queen.
PS. jeśli chciecie przeżyć chociaż po części emocje i piękno muzyki queen polecam wybrać się na koncert. Lambert nie dorównuje Mercuremu ale chłopak daje radę i chyba tylko dwie piosenki sfałszował. A posłuchać tej muzyki na żywo i zobaczyć mistrzowską grę na gitarze Briana jest bezcenne.

ocenił(a) film na 5
xlandia1

Film Bohemian Rhapsody sprawił, że pokochałam Queen i Freddiego. Po seansie przeczytałam wszystko co możliwe w internecie oraz dwie biografie tego Mistrza muzyki i sceny. Prześledziłam teledyski i kontempluję cudowny głos,teksty i melodie Freddiego słuchając płyt. Na podstawie tych analiz,wiem, że film w niektórych kwestiach minął się z prawdą ale niepodważalne jest to, że ogromnie zapadł w pamięci i pobudził do wzbogacenia własnej duchowości tą niepowtarzalną muzyką oraz postacią Freddiego. On był niezwykły,Jego głos to kwintesencja nieba,w którym rozbrzmiewa od 27 lat...Nikt Go nie zastąpi. Moim marzeniem jest zobaczyć w kinie autentyczny koncert z Jego udziałem. Wiem, że takie koncerty co jakiś czas są emitowane. Freddie,kocham Cię za wszystko. Show must go on....Ty i tylko Ty

ocenił(a) film na 10
Mila1505

Polecam wybrać się na koncert, Lambert to nie Freddie ale wrażenia są nieziemskie no i ta muzyka w wykonaniu zespołu Queen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones