PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 369
ocen
7,9 10 1 228369
4,9 47
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Kto nie kocha, ten pokocha... po obejrzeniu

ocenił(a) film na 5
Martin_Smith

Tak się stało w moim przypadku. Po tym filmie,na który wybrałam się z czystej ciekawości, pokochałam szczerą miłością Queen, ich cudowną muzykę i niepowtarzalnego Freddiego. Jego głos to uczta dla serca i duszy. Słucham teraz na okrągło płyt,oglądam teledyski,czytam ksiażki biograficzne i czekam na zamówiony na DVD koncert Wembley '86. Chciałabym taki autentyczny seans koncertowy przeżyć w kinie. Na żywo już niestety nie można ale wierzę, że Freddie wyśpiewuje wśród niebios wraz z aniołami bo Jego głos i twórczość były niebiańskie. On sam był pieknym człowiekiem(w każdym znaczeniu) oraz nadzwyczajnym darem dla świata muzyki i nie tylko. Zgodnie z pozostawionym testamentem-show must go on....Kocham Cię Freddie i dziękuję....

ocenił(a) film na 10
Mila1505

Pięknie napisałaś.

ocenił(a) film na 5
Martin_Smith

Dzięki:-). Zgodnie z tym co czuję. Od serca....

ocenił(a) film na 7
Martin_Smith

I tak ze mną się stało. Przed seansem znałam Queen głównie z radia, nigdy nigdy nie pochylałam się głębiej nad Ich twórczością. Dla mnie cała czwórka to geniusze muzyki. Ich piosenki są z innej galaktyki.

ocenił(a) film na 10
nikamo87

Dokladnie.

ocenił(a) film na 4
Martin_Smith

Ten kto " kocha Queen" szybko o nim zapomni. I na pewno nikomu go nie poleci. Lubię Queen i Maleka ale sam film to porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones