PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619201}
7,9 228 681
ocen
7,9 10 1 228681
4,9 48
ocen krytyków
Bohemian Rhapsody
powrót do forum filmu Bohemian Rhapsody

Jedyne co mogę powiedzieć to że film genialny, świetnie opowiedziana historia, super pozytywny. Aż chciałoby się cofnąć czas i zobaczyć ich na żywo. Takich zespołów już niestety nie ma

ocenił(a) film na 9
ewek513

a co to za seans i gdzie

sylwia2010r

Birmingham, ODEON Broadway

ocenił(a) film na 8
ewek513

Rowniez swiezo po seansie. Moze nie jest to arcydzielo kinematografii, ale bardzo pozytywny film. Jesli ktos nie slyszal Queen na Live Aid, bedzie mial okazje ... Odruchowo chcialam wstac i zaczac bic brawo na koniec ... No coz, niektorzy sie nie krepowali ;-)

ocenił(a) film na 5
GinaG

Ja też miałam taki odruch. Niesamowite wrażenia

ocenił(a) film na 3
Mila1505

Masz na myśli odruch wymiotny? To ja też się z tym zgadzam.............rzygam tym filmidełkiem.

ocenił(a) film na 5
LaPolla

Nie. Miałam odruch bicia brawo,jakbym uczestniczyła w autentycznym koncercie z cudowną muzyką Queen

ocenił(a) film na 10
ewek513

Dla mnie ten film byl jak podróż w czasie. Te same emocje jak przy pierwszym zasluchaniu sie w queen. Ten sam smutek ze Freddie juz nie zyje.

Alnide

Tak właśnie czuję, jak wszyscy, którzy tu zapisali swoje emocje. To miłe czuć podobnie... Podróż w czasie, tamte emocje, które już nie mogą wrócić, tamten żal, rozpacz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones