PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743045}

Bociany

Storks
6,8 26 360
ocen
6,8 10 1 26360
5,2 4
oceny krytyków
Bociany
powrót do forum filmu Bociany

Czy na końcu jak bociany roznosiły dzieci para było 2 facetów bądź kobiet ??? Przesada

ocenił(a) film na 5
fraczynski

A dlaczego jest to przesada? Co jest w tym takiego złego? Homo jak i hetero zasługują na dzieci.

ocenił(a) film na 6
555krystian

wyobrazasz sobie dziecko wychowywane przez dwoch mezczyzn ??? lub dwie kobiety ?

ocenił(a) film na 5
fraczynski

Było by to dziecko wychowane przez dwóch/dwie mężczyzn/kobiety i tyle naprawdę płeć rodziców mało tu zmienia

ocenił(a) film na 6
555krystian

ja sobie tego nie wyobrazam , rodzina zawsze byla mama - kobieta , tata - mezczyzna , mowic do mezczyzny mama badz kobiety tata , z gory te dzieci mają spaczone poglądy , pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
fraczynski

Przesadzasz.
Skoro z normalnej rodziny może wyjść homoseksualista to i z związku homu może wyjść wpełni normalny dzieciak. Nie ma co tu z góry zakładać.
Również pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
555krystian

popieram :)

fraczynski

Lobby gejowskie wszędzie się wciśnie nawet do bajek. Dokąd ten świat zmierza!!! Ja też uważam że rodzina to mama , tata i dziecko, a każde inne jest wynaturzeniem. Białe jest białe , a czarne jest czarne i koniec. Nie wiem kto wmawia ludziom że może być inaczej.

ocenił(a) film na 7
telimena79

tzw "lewactwo" które wszędzie widzi homofobów, rasistów i innych "uprzedzonych", taka hipokryzja, ja akurat nie zwróciłem na ten fragment uwagi, jakoś filmu nie psuje, migawka parusekundowa.

ssendas

jakbym o tym nie przeczytała, to bym się nawet nie zorientowała- popieram, nie psuje filmu ^_^

fraczynski

Skoro dzieci mogą być wychowywane przez jednego mężczyznę, lub jedną kobietę, to dlaczego nie przez dwóch/dwie?

ocenił(a) film na 6
fraczynski

Tak. Smutna homopropaganda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones