PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743045}

Bociany

Storks
6,8 26 318
ocen
6,8 10 1 26318
5,2 4
oceny krytyków
Bociany
powrót do forum filmu Bociany

Ale te bociany wyglądają jak orły bieliki lub mewy.

MrLuigi5577

jeszcze się pokusiłam, żeby sprawdzić czy oni w tych Stanach nie mają jakichś innych bocianów, takich właśnie napakowanych orło-podobnych, ale raczej nie :P cóż :D

ocenił(a) film na 5
MrLuigi5577

Faktycznie dziwna sprawa ;/

MrLuigi5577

No, trochę dziwnie wyglądają te bociany...

MrLuigi5577

Racja racja

MrLuigi5577

Może w Stanach, mewy przynoszą dzieci??

MrLuigi5577

zgadza się. są fatalne

ocenił(a) film na 5
MrLuigi5577

Są filmy gdzie czarni grają postacie które powinny być białe to są filmy gdzie mewy grają bociany

ocenił(a) film na 3
Ludi_filmaniak

Ha ha ha :)

MrLuigi5577

Kto od Dema? ;)

ocenił(a) film na 6
MrLuigi5577

Ping, ping, ping :D

ocenił(a) film na 7
MrLuigi5577

Według mnie te bociany nie wyglądają tak sztucznie ,ale mogli te dzioby zrobić czerwone bo po tych dziobach naprawdę przypominają mewy.

ocenił(a) film na 5
MrLuigi5577

Gdyby nie te długie nogi...

ocenił(a) film na 7
MrLuigi5577

Szczególnie szef firmy. Główny bohater jakby miał dziób inny to by wyglądał nawet jak bocian.

MrLuigi5577

Moim zdaniem to bociany sinodziobe, ich wygląd jest bardzo zbieżny z tym co pokazuje ta animacja. Są to bociany występujące w Ameryce.

ocenił(a) film na 7
TomasT

Możliwe, ale dzięki za odp!

ocenił(a) film na 7
MrLuigi5577

7/10
Całkiem dobry film, jednak nadal mam zastrzeżenia, co do wyglądu bocianów. Wilki najlepsze.

ocenił(a) film na 8
MrLuigi5577

Te bociany wyglądają jak gatunek bociana występujący w Ameryce z pomarańczowym dziobem zwany z angielskiego Painted stork. Polecam wpisać do coci Wiki i wszystko będzie jasne skąd w filmie z USA bocian nie wygląda jak nasz "słowiański bociuś" :P

ocenił(a) film na 8
Mistrzu-1

Ta ciocia Wiki to niezła sucz, co lubi wkręcać naiwnych jak mnie :) "malowany bocian" jest w angielskiej Wikipedii ale nie występuje w USA. I chyba ywórcy filmu jak zwyke uprościli temat wybierając pomarańczowo-dziobatego na przedstawiciela wszystkich gatunków bocianów.

MrLuigi5577

Dokładnie to samo pomyślałam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones