PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743045}

Bociany

Storks
6,8 26 318
ocen
6,8 10 1 26318
5,2 4
oceny krytyków
Bociany
powrót do forum filmu Bociany

jest absolutnie fantastyczny,może bociany z lekka przypominają mewy, ale nie czepiajmy się szczegółów, bajka jest piękna, i do pośmiania i do powzruszania, moje dzieci ( 15 i 7 lat ) były zachwycone fabuła i postaciami(wizualnie) mnie i mężowi tez się bardzo podobał,oby więcej takich bajek to dzieci będą miały dobre podstawy do wzmacniania swoich dobrych emocji,jest to bajka na naprawdę wysokim poziomie i dla całej rodziny...polecam ja gorąco ,pozdrawiam i życzę miłego oglądania za kilka dni, bo z tego co widzę to w Polsce do kin wchodzi za kilka dni.

ocenił(a) film na 7
seti73

dziękujemy za opinie!

ocenił(a) film na 6
seti73

Dziękuję za opinię.

seti73

ładny mi "szczegół " . Jak kot będzie przypominał psa to też nazwiesz to " szczegółem " ?

maciekb80

Puknij sie w czoło...nie wiem ( i nie mam potrzeby tego wiedziec) czy masz dzieci czy nie...ale dziecko idac na ten film do kina widzi ...bociana ( ma dlugie czerwone nogi, dlugi czerwony dziob i jest bialy ) , dzieci patrza na bajke sercem patrza na caloksztalt bajki i zupelnie innaczej ja przezywaja widza jej sens , ( nawet jesli ten bocian przez pryzmat doroslego mózgu rodzica wyglada troszke jak mewa z zębam) i maja gdzies ze dorosli malkontenci tacy jak ty maja na ten temat inne zdanie. Oczywiscie masz prawo do swoich opini , tak zreszta jak kazdy, ale wydaje mi sie ze jestes z gatunku tych narzekaczy ktorzy nigdy nie maja nic konstruktywnego do powiedzenia wiec czepiaja sie czegokolwiek zeby tylko powiedziec ze jest beeee. Pozdrawiam i milego dnia zycze.

seti73

Także idąc do kina jak zwykle pierze się mu głowę gejowskimi wstawkami tak ja to miało miejsce na końcu dwie panie i dziecko i dwóch panów i dziecko super rodzinki
Rzygać się chce

ocenił(a) film na 4
Hojnas1984

Rzygac to sie chce wtedy, kiedy czyta sie to plucie jadem. Jak nieszczesliwym czlowiekiem trzeba byc..

ocenił(a) film na 3
Stonnka

Niestety Naprawdę istnieją wstawki gdy dzieci są doręczane Gejom i Lesbijkom !

ocenił(a) film na 4
GalAnonim35

I co z tego?

ocenił(a) film na 10
Stonnka

Dokładnie. I co z tego? :) Jak dla mnie - sceny te przemawiają tylko na plus. I co świetnym nie narzucającym się elementem edukacji, niekoniecznie dla dzieci jak mam być szczera. Coraz bardziej mam wrażenie, że własnie dla dorosłych.

użytkownik usunięty
seti73

Gratuluję gustu!
Bajka jest TRAGICZNa, nie ma w niej NIC wartościowego. Lasuje mózg młodym widzom.

Nagłośnienie okropne, ciągłe krzyki, hałas, zero treści.
Nie mam pojęcia, jak to mogło się komukolwiek podobać.

użytkownik usunięty
seti73

Aha jeszcze muszę to napisać: dawno takiego g...a nie oglądałam.

seti73

zgadzam się, fajny, przyjemny, miły, nie mam dzieci, ale wydaje mi się, że nawet młodsze niż 7 lat byłyby zadowolone.

A w przeciwieństwie do większości wypowiadających się bardzo mi się podobała końcówka czyli te pary homoseksualne. Taki mamy świat i nie jest to już żadną tajemnicą, że takie rzeczy są i się to nie zmieni. Wstyd powinien być temu kto uczy dziecko, że tacy ludzie są gorsi lub mniej warci. Plusik.

Ktoś gdzieś wspomniał o podobnych aluzjach w Krainie lodu i Jak wytresować smoka - nie pamiętam nic takiego, aż z ciekawości jakby mógł ktoś podpowiedzieć gdzie dokładnie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones