PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4276}
6,4 1 654
oceny
6,4 10 1 1654
Bobby Deerfield
powrót do forum filmu Bobby Deerfield

Al Pacino po raz kolejny pokazał ze jest najlepszym aktorem ever zaraz po Bobie De Niro!
Al, Bob oraz ich dziedzictwo będzie zachwycać jeszcze kilka pokoleń aktorów. Faceci potrafią zagrać każdą rolę!
Brawa dla Ala za rolę w tym filmie!
P.S. Nie jestem gejem ale uważam że to bardzo przystojny aktor szczególnie za młodu.

Alex_Tyler

Film już czeka w kolejce do pooglądania, mam nadzieję, że Al nie zawiedzie, bo tylko ze względu na niego zobaczę ten film.
A jeśli chodzi o wygląd panów Pacino i De Niro to są świetni i nawet odrobinę podobni. Miałam kiedyś fazę na oglądnie samych filmów z Alem. Przez przypadek w moją kolekcję z Alem wplątało się coś z Deniro. Mój mózg był tak nastawiony na to, że zobaczy Pacino, że przez kilka chwil nie mogłam się połapać "co się do cholery z nim stało?" "Pacino jakoś dziwnie wygląda" haha

jowita_15

Ocena filmwebowa jest zaniżona. Obejrzałem i bardzo pozytywnie się zaskoczyłem.

ocenił(a) film na 10
KLAssurbanipal

Absolutnie zaniżona. Ludziska chyba przejęli się tym wpisem w biogramie, że po tym filmie Pacino miał klapę.

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

Nie jestem ani gejem, ani lesbijką, ale też uważam, że przystojny jest :DDD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones