PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=461734}
7,3 85 482
oceny
7,3 10 1 85482
7,6 20
ocen krytyków
Blue Valentine
powrót do forum filmu Blue Valentine

O kurde

ocenił(a) film na 8

Za samą scenę gdy Gosling wysiada z auta i zaczyna szukać w krzakach obrączki którą wyrzucił, a żona mu w tym pomaga- zasługuje na chociaż 8/10. Bardzo urzekająca i
mocna scena.
No i oprócz tego końcowy montaż, pomiędzy płaczem ze szczęścia nowożeńców a płaczem z bólu, z powodu rozpadającego się już małżeństwa.
Wiele genialnych momentów, ogólnie film realistyczny do bólu, pełnokrwisty i łapiący za gardło. Polecam.

ocenił(a) film na 8
M0RiARTY

DOKŁADNIE!!

użytkownik usunięty
M0RiARTY

czemu ona wlasciwie pomagala mu szukac tej obraczki? chwilowe emocje? czy co...?

ocenił(a) film na 9

naprawde nie rozumiesz ? ile masz lat?

ocenił(a) film na 10
mateO_cs

To moze po prostu odpowiedz na pytanie,a nie pytasz o wiek i z gory atakujesz :)

mateO_cs

popieram, to może odpowiesz geniuszu/geniuszko/geniuszcze?

ocenił(a) film na 9
M0RiARTY

dokładnie zgadzam się w 100%, a ta scena z szukaniem obrączki.. mocne.

ocenił(a) film na 8
malwinciaa

Polecam, bo warto. Film naprawdę dobry !!!

a to do poduszki:
http://www.mantra.pl/wiedza/10-zasad-udanego-malzenstwa_2.html

ocenił(a) film na 7
M0RiARTY

Weszłam na to forum, by pozachwycać się sceną z pierścionkiem, a tu proszę - ktoś myśli jak ja ;) Scena genialna. Wyrzuca obrączkę w chwili wściekłości, ale wraca, by jej szukać, bo tak naprawdę za mocno kocha żonę, by tak potraktować ich małżeństwo. A ona... Chwilę wcześniej krzyczy, przeklina, ale potem razem z mężem przeszukuje te krzaki. Masakra... Piękna scena.

M0RiARTY

DOKŁADNIE. Ta scena powala mnie na łopatki. Jest wspaniała. Film ma też nieziemski soundtrack. Pozdrawiam wszystkich zachwycajacych się sceną z obraczką.

M0RiARTY

A mnie się bardzo podobała scena z przeszłości, jak kobitka wyszła z gabinetu rezygnując z aborcji, w ramiona Goslinga ^^ Jakoś tak mnie chwyciło za serce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones