PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=576938}

Blondynka

Blonde
5,4 18 148
ocen
5,4 10 1 18148
5,0 35
ocen krytyków
Blondynka
powrót do forum filmu Blondynka

Tak samo serial Pam & Tommy, krytycy i widzowie byli zachwyceni mimo tego że również był jedną wielka eksploatacją Pameli Anderson, i w większości pokazywał fikcję zamiast rzeczywistości. Blonde? Wielkie oburzenie, bo jest trochę fikcji i nagich cyckow. Ten świat robi się naprawdę śmieszny. Pewnie jakby w Blonde zamiast nagich kobiet pokazywali nagich facetów i gejowski seks tak jak w Dahmerze to film dostawałby same 10/10. Hipokryci.

ocenił(a) film na 8
desperados02345

coś w tym jest

desperados02345

Bo wizja artystyczna nudzi i niewielu ją rozumie, natomiast kino standardowe sprawnie zrealizowane trafia do większości. A gdy gra na niskich emocjach, które widzowie mylą z konfrontowaniem się z trudnym tematem to mamy gwarancję na wysokie oceny.

ocenił(a) film na 7
agakk_2

Idealne podsumowanie!

agakk_2

W dwóch zdaniach zawarłaś to, co próbowałam uchwycić ostatnimi czasy oglądając kilka niedawnych miernych produkcji. Dziwiło mnie to masowe pianie nad nimi z zachwytu i określanie mieniem największego objawienia artystycznego wszech czasów.

kicz7

Nie mam pojęcia czemu tak sformatowało moją wypowiedź.

desperados02345

To naprawdę jest portal filmowy, a nie erotyczny. O wartości filmu nie decyduje to czy pokazano w nim "nagie cycki", czy "nagie penisy".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones