PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811509}

Bliźniak

Gemini Man
5,6 29 216
ocen
5,6 10 1 29216
3,7 9
ocen krytyków
Bliźniak
powrót do forum filmu Bliźniak

Słabo

ocenił(a) film na 4

Po 15 minutach zacząłem ziewać. I tak już było do końca filmu. Siedziałem i czekałem aż to sie skończy.

ocenił(a) film na 2
vikoshdoraso

Też czekałem kiedy ten żenujący pomysł scenarzystów się skończy

vikoshdoraso

Jaki był cel tego filmu ? Co chcieli scenarzyści przedstawić ? Ani za bardzo fabuły, ani akcji. Tak oglądałem i czekałem na jakąś puente.. nie doczekałem się :/

Saimar

Cel jest jasny, Will Smith nigdy orłem nie był, a nim na dobre nie spadnie do III ligi, chce wylansować syna. Trochę na siłę, bo to jeszcze mniejszy talent aktorski niż Will

ronin29

A gdzie ty tam jego syna widziałeś?

Saimar

Nie widziałeś tam akcji?Noo to ciekawe.

vikoshdoraso

Podziwiam poświęcenie takich jak Ty. Siedziałeś do końca, tylko po to by nam o tym powiedzieć. Brawo...

henrycze

Dobre i to... Zawsze jakiś plus z tych straconych 2 godzin i 20 złotych

ocenił(a) film na 6
vikoshdoraso

Może jeszcze szanowni krytycy napisaliby jaką wersje filmu oglądali. W 2D i 24fps tego filmu się nie ogląda.

ocenił(a) film na 7
misza25

A szanowny krytyk oglądał w 5d i 100 FPS?

ocenił(a) film na 5
maxslawek

i w tym 5d nabiera pewnie głębi i jakiegoś większego sensu ;)

ocenił(a) film na 8
vikoshdoraso

Ten film to tylko w 3D! Nie nudziłem się ani chwili!

ocenił(a) film na 3
vikoshdoraso

Właśnie jestem w kinie, umieram

Olinbebe

Szkoda, że to piszesz z kina właśnie..

ocenił(a) film na 3
Kamosor

Tez żałowałam

ocenił(a) film na 10
Kamosor

XDD

ocenił(a) film na 6
Olinbebe

Przez takie, wyciągające telefon na filmie podludzkie szumowiny, nie chodzę do kina.

ocenił(a) film na 6
vikoshdoraso

ja dotrwałem do 40 minuty i koniec ...

ocenił(a) film na 4
vikoshdoraso

Ja daję 4/10 czyli ujdzie. Ocena 3/10 (słaby) byłaby jednak troszkę za niska, biorąc pod uwagę kilka innych elementów realizacyjnych. Fabuła głupia, tak po prostu. Na tyle głupia i płytka, że aż irytująca. Will Smith gra coraz słabiej (casus Nicolasa Cage'a), Owen szybko się starzeje. No i to by było na tyle.

ocenił(a) film na 8
vikoshdoraso

zajebis... film, wy sie na filmach nie znocie ale o gustach sie nie rozmawia :) Wszystko jest filmem, a za chwile poleci Terminator, i waszym zdaniem tam jakas płęta bydzie..? xd

ocenił(a) film na 7
vikoshdoraso

Co za bzdura... Bardzo fajny film. Może niezbyt górnolotny, ale dosyć ciekawa fabuła, mnóstwo akcji, dosyć spójny.

ocenił(a) film na 7
vikoshdoraso

Chyba tylko ty, w głowie się nie mieści co ty masz we łbie, żeby ziewać przy takim filmie! Albo skończony troll z ciebie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones