PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811509}

Bliźniak

Gemini Man
5,6 29 217
ocen
5,6 10 1 29217
3,7 9
ocen krytyków
Bliźniak
powrót do forum filmu Bliźniak

Luźne dywagacje

ocenił(a) film na 7

Gdybym się sugerował ocenami to pewnie bym nie obejrzał. Ale obejrzałem. Lekkie kino rozrywkowe bez zadęcia i większych ambicji. Podobało mi się.

Malkontent46

Nie ma co się oszukiwać zajebisty film.. oceny po raz kolejne są mylące

ocenił(a) film na 8
Malkontent46

Dokładnie mam to samo odczucie.Przez niskie oceny i niepochlebne komentarze miałem sceptycznie nastawienie do oglądania tego filmu.Mi się wizualnie bardzo podobał a scenariusz i wykonanie nie najgorsze.Dobrze się oglądało.

ocenił(a) film na 8
Malkontent46

no dokładnie, bardzo dobre kino sensacyjne, jakaś zmowa krytyków chyba ;) a widać że sporo ludzi ocenia za stadem, nie sugerować się ocenami, sprawdziłem obsadę, ang lee i budżet , i myślę sobie no niemożliwe żeby miał 20% pozytywnych tylko. No i się nie pomyliłem coś nie tak z tymi ocenami .
wczoraj oglądałem Midnight special oceny w kosmosie, a film nudny i ciągnący się nie do wytrzymania. nuda i pustka, sf to 2% filmu. Puszczasz SF dostajesz mamałygę. A tu oglądam sensacje i dostaję dobrą sensacje.

ocenił(a) film na 7
Malkontent46

To samo u mnie. Obejrzałem, bo potrzebowałem czegoś lekkiego na wieczór i dostałem dobre kino akcji.
Fabuła trochę do przewidzenia, ale plusik za zastosowaną technologię. Trochę to przerażające ;)

ocenił(a) film na 8
Malkontent46

Film będzie 05.02.2023 o 20:00 na Pulsie

ocenił(a) film na 7
Malkontent46

Dokładnie, nie rozumiem skąd te oceny, 7 to uczciwa ocena, chociaż nie pamietam żeby mnie tam coś raziło, ani zbyt liniowa fabuła ani niezrozumiałe sceny, WTF?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones