PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630798}
7,5 179 491
ocen
7,5 10 1 179491
7,6 49
ocen krytyków
Blade Runner 2049
powrót do forum filmu Blade Runner 2049

Klimat wbija w fotel. Film nie dla każdego. Moja ocena jest nieobiektywna jako fan gatunku Sci fiction. Znakomity sequel pierwszej części. Tak się powinno robić kontynuacje. Zero bajerowania efektami, nawalankami. To miał być cyberpunk i jest. Kto chce oglądać kung fu androidow to niech se włączy Terminatora. Kto chce zobaczyć film który nie jest na raz, dyskusje o filmie będą się toczyć jeszcze długo, zwłaszcza o fabule. Najbardziej mnie wbił w fotel klimat Łowcy Androidow. Było lepiej niż się spodziewalem. Kto pamięta świetna przygodowke z lat 90 ubiegłego wieku będzie zachwycony. Muszę mieć ten film na DVD i będę go oglądał na dobranocke :)

ocenił(a) film na 8
Lantis

Nie lepiej przeznaczyć więcej i kupić wydanie tego filmu na Blu-ray ? : )

ocenił(a) film na 10
humanxyy

Tak, może być na Blu Ray i tak oglądam filmy w domu na ps3 :)

ocenił(a) film na 8
Lantis

To jak najbardziej HD : ) Sam mam PS3 i pamiętam jak sam wywaliłem stówkę na Avatara : ) Pozdrawiam i życzę i Ci miłych wrażeń z obcowania z X muzą.

ocenił(a) film na 10
humanxyy

Co najlepsze produkcje sci fiction mają etykietę "must have". Żeby puszczać kiedy mam ochotę. Marsjanina obejrzałem już z 20 razy. Pozdrawiam i życzę samych pozytywnych emocji filmowych :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones