PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=371016}

Bitwa w Seattle

Battle in Seattle
6,8 4 785
ocen
6,8 10 1 4785
Bitwa w Seattle
powrót do forum filmu Bitwa w Seattle

... wart uwagi i poświęcenia czasu. Bardzo dobrze mi się go oglądało. Film ukazuje realia dzisiejszego świata, całe to zło, które jest i wszyscy o nim wiedzą, ale nikt nie walczy bo nie wierzy, że coś wskóra. A tutaj o proszę, mamy dowód na to, że jednak się da, że udzie zjednoczeni nie zostaną rozdzieleni. Jest to walka o lepsze jutro, o pokazanie światu co to są wszelkiej maści "organizacje", jaki jest ich cel i do czego (lub dla kogo) zostały powołane … jak nie wiadomo to podpowiem, dla pieniędzy.

dudus_1

dobry film, ale najbardziej mnie zdenerwowała te scena z Charlize Theron podczas manifestacji gdy była w tłumie i policjant walną ja w brzuch a ona w ciąży no skurwiele nawet nie wezmą tego pod uwagę, że manifestacja manifestacją, ale są ludzie którzy nie biorą w niej udziału, tylko psy tłuką wszystkich jak popadnie ;| Film ważny w przekaźie i dobrze wykonany.

dYDelf

oj, takich filmów powinno być więcej, wtedy może ludzie wyłączą telewizory i zaczną myśleć.
polecam oprócz tego filmu bardzo dobry:

"The global warming swindle"

co do bicia ciężarnej, rzeczywiście, przez cały film myślałem że jej mąż się jakoś odmieni i stanie po przeciwnej stronie barykady, jednak teraz myślę że byłoby to pewnie patetyczne i jednak scenarzysta/reżyser wybrnął z tego znacznie lepiej

ocenił(a) film na 6
Amon

Wytłumacz po co według ciebie ludzie mają wyłączać telewizory co to ma do filmu ??????????????
Ciężarna w jakimś stopniu sama sobie zawiniła .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones