PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=290653}
6,8 5 914
ocen
6,8 10 1 5914
Big Nothing
powrót do forum filmu Big Nothing

Po pierwsze świetny soundtrack! wszędzie muzyka odpowiednia dopasowana do miejsca akcji. Świetna historia, jest się z czego pośmiać (pierwszy i ostatni dzień w pracy Charliego) po za tym aktorzy dobrze się spisali Simon Pegg jak zwykle zabójczo śmieszny. Klimat filmu nie wiadomo kto do końca jest kim nikomu nie można ufać i to zakończenie (Grabarz z Oregonu :) z mojej strony 8/10 film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 5
Rorschach_

zgadzam się w 100% :) film zabójczy ;D hahaha, nie mogłam się naśmiac z tych frajerów, ten 'niezawodny' plan, który wcale nie wypalił a i nawet ja wymyśliłabym lepszy mając pod ręką jedynie seriale psychologiczne, utopienie nieumarłego umarlaka w szambie, albo detektyw tłuścioszek. A zwłaszcza ten tekst gdy Pani Smalls dostała siekierką od Josie 'Dawno nie słuchałam Pink Floyd" hahahaha, to mówi wszystko :) Wszyscy bohaterzy byli przezabawni, niby cwani a jednak ... byli nieudacznikami. Dobry film :) Przypomina mi zleksza "Małą Miss Słoneczko" a to też wielki plus przy niby tak niszowej komedii.

ocenił(a) film na 6
Rorschach_

heheh nonsens goni nonsens, szeryf zjawia sie od razu po zabójstwie pastora, gdzie nawet morderca nie zdazył wrócic do domu ;) nie dziwi sie za bardzo widzac Charliego itp itd mimo frajerstwa film oglądało sie super, lubie takie czarne komedie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones