PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832325}

Biegnij!

Run
6,3 11 862
oceny
6,3 10 1 11862
Biegnij
powrót do forum filmu Biegnij!

Lekki niedosyt

użytkownik usunięty

Film jest bardzo dobry, jednak akcja pędzi niczym struś Pędziwiatr (tytuł mówi sam za siebie, hłehłe). Zdecydowanie można było upchnąć do materiału dodatkowe 30 minut, poświęcając je na nieco bardziej szczegółowe przedstawienie początków psychozy świrniętej matki, bo potencjał był. Dwugodzinny metraż na pewno wpłynąłby na jeszcze lepsze napięcie i przedstawienie poważnego problemu, które zakiełkowało na sali pełnej niemowląt w głowie kobiety - stąd moje uczucie niedosytu.

ocenił(a) film na 4

gdzie obejrzałeś?

użytkownik usunięty
demo225

Pobrałem z torrentów, bowiem film miał dzisiaj premierę światową na stronach typu VOD. Oglądałem z angielskimi napisami.

ocenił(a) film na 7
demo225

Na CDA jest

ocenił(a) film na 8

Zgodzę się z Tobą w 100%.

Jeśli uważasz, że akcja za szybko leci, to polecam Ci serial The Act na HBO GO, z Rosanna Arquette i Joey King w rolach głównych. Serial opowiada prawdziwą historię, którą twórcy filmu się inspirowali.

Przepraszam, pomyłka, miałem na myśli Patricia Arguette, a napisałem o jej siostrze.

Po uwolnieniu akcja przeskakuje o 7 lat, ot tak. Nawet nie wiemy czy odnalazła swoich prawdziwych rodziców. Widać nie było ambicji na nic poważniejszego
Idiotyczna, w stylu tanich horrorów końcówka dobitnie o tym świadczy.

użytkownik usunięty
marcin261287

To też była ciekawa kwestia, którą pozostawiono w sferze niedopowiedzeń. Szkoda, że biologiczni rodzice zostali potraktowani po macoszemu.

Naciągany jest ten wątek porwania. Nasza bohaterka traci dziecko, następnie porywa inne ze szpitala i żyje sobie z nim przez 17 lat. Nikt nie zadaje pytań.

użytkownik usunięty
marcin261287

Nie jest naciągana, bo takie sytuacje naprawdę mają miejsce. Życie pisze różne scenariusze. Polecam zapoznać się z tym filmem, gdzie porwano dziecko i wychowywane zostało przez 18 lat przez obcą osobę:
https://youtu.be/53SqqF0oVvM

Czy tam też matka od lat podaje dziecku środek zwiotczający mieśnie, co powoduje u zdrowego wcześniej dziecka zanik mięśni. Żaden lekarz nigdy jej nie zbadał i nie znalazł przyczyny? Dziewczyna uczęszczała do szkoły, miała jakiś tam kontakt ze światem.

użytkownik usunięty
marcin261287

Nie, tam nie. Chodziło mi głównie o motyw porwania.

ocenił(a) film na 7
marcin261287

Nie chodziła do szkoły, miała nauczanie domowe. Brak internetu i komórki, brak znajomych. Zmiana nazwiska, zmiana miejsca zamieszkania (scena w piwnicy), zmiany lekarzy (w szpitalu wspomniano do matki, że zmieniała jej lekarzy 12 razy w ciągu 6 lat). Kontakt ze światem miała znikomy

marcin261287

Polecam zapoznać się z historią Dee Dee Blanchard i jej córki.

marcin261287

Odnalazła,tak mi się wydaje, ponieważ opowiadała matce w szpitalu dla psychiki w, że chyba jej dziecko lubi bardziej tamtych dziadków.Tak to zrozumiałam na końcu filmu.

ocenił(a) film na 5
marcin261287

Bez sensu ta końcówka. Że co? Że role się odwróciły? Ona na siłę wpycha matce te tabletki, zmuszając ją do przełykania? Raz na miesiąc? Żenka trochę.

JaCze

Czytałam,że zachowanie chloe z odwiedzaniem jej wieloletniego oprawcy (Dianę) nie jest aż tak dziwne pokazuje, że pomimo iż dziewczyna odnalazła swoich biologicznych rodziców, skończyła studia, wyszła za mąż, urodziła dziecko nie ruszyła z miejsca 'emocjonalnie' i te zachowanie ukazuje odwieczny psychologiczny spór między spokrewniam,a wychowaniem.
Umieszczam link do tego:https://www.cinemablend.com/news/2559542/hulus-run-ending-explained-and-why -that-wild-twist-makes-sense

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones