PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32888}

Biały oleander

White Oleander
7,5 51 926
ocen
7,5 10 1 51926
5,2 5
ocen krytyków
Biały oleander
powrót do forum filmu Biały oleander

Alison Lohman!

ocenił(a) film na 7

czy można wyglądać bardziej niewinnie i dziewczęco niż ona w tym filmie? ...nie, nie można... a miała wtedy aż 23 lata czego kompletnie nie widać! Miszel Fajfer świetnie zagrała, była taka creepy, no i Renne też nie gorsza. W ogóle to ciekawie zbudowana psychologia postaci i mimo że to raczej kobiece kino to uważam go za dobry film. Pewnie jakbym był kobietą to bym miał więcej empatii i bym podwyższył ocenę...

ocenił(a) film na 6
Nu_RaKu

Obejrzyj Naciągaczy a zobaczysz że Alison również tam super wypadła w roli małolaty, ja osobiście byłem w szoku jak ona dziecinnie wygląda. Co do filmu to fakt, kobiece kino. Jak dla faceta wypada słabo.

ocenił(a) film na 7
jarroq

"Matchstick Man" Ridley Scotta też już oglądałem i właśnie trochę mi przypominał ten film, Alison bodajże rok starsza czyli 23 lata a też jak dziewczynka wygląda :)

ocenił(a) film na 9
jarroq

To ciekawe, bo jestem facecetem, a Biały Oleander wywarł na mnie gigantyczne wrażenie. Zmusił do zadumy, a wręcz wzruszył ;)

ocenił(a) film na 6
almost_american

No to poprawię się - jak dla mnie wypada słabo :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones