PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002968}

Bez urazy

No Hard Feelings
5,9 27 346
ocen
5,9 10 1 27346
6,3 26
ocen krytyków
Bez urazy
powrót do forum filmu Bez urazy

Facepalm

ocenił(a) film na 2

Naprawdę kogoś śmieszą te żenujące scenki latania na golasa, jeżdżenia na masce, prostackich kpin i prymitywnych żarcików z wieku, płytkie podteksty seksualne, grubo szyte intrygi i wszechobecnie roztaczający się aromat idiotyzmu?

ocenił(a) film na 3
jerzyha

Film straszny , czuję zażenowanie samym pomysłem , podryw bohaterki nachalny i obrzydliwy

ocenił(a) film na 6
jerzyha

Tak

jerzyha

Widziałam wczoraj, ciężko było dotrwać do końca. Scena na plaży będzie mnie długo prześladować... Straszne co ludzie potrafią zrobić dla pieniędzy

ocenił(a) film na 6
jerzyha

Wiecie, że to była kaskaderka z nałożoną twarzą Jennifer? Myślicie, że ona potrafi się bić, jak wrestlingowiec? XD

ocenił(a) film na 2
Kalimdor

Serio? No teraz to film nabrał głębi... jak Titanic.

Kalimdor

czyli cycki tez nie jej? w sumie podobne ale faktem jest ze jak sie rozebrala do wody nic nie pokazala a tu nagle szok na golasa biegnie i sie bije

ocenił(a) film na 3
jerzyha

ten film to straszny gniot, ciary żenady

ocenił(a) film na 7
jerzyha

Ja się bawiłem dobrze :)

jerzyha

fakt zenujace na poczatku troche ze zboczonymi scenkami ale po za tym uwazam ze ok

jerzyha

Widać że miałeś podobne życie do bohatera, i nie za wielu kolegów.

ocenił(a) film na 2
twekrk

Sherlocku, rozgryzłeś mnie... masz ten dar :-)

jerzyha

Po scenie na plaży wyłączyłam film, nie widziałam sensu oglądać dalej. Wystarczy mi to co zobaczyłam. Nie polecam.

jerzyha

O matko totalnie nie odebrałam tego że to miało być śmieszne, dla mnie to było tragiczne, nie w sensie że e tylko smutne, poprostu smutne więc tragiczne.

ocenił(a) film na 7
jerzyha

Mnie.

ocenił(a) film na 7
jerzyha

Współczuję wszystkim tutaj komentującym. Musicie mieć baaardzo smutne życie, które ogranicza się do partyjki warcabów z sąsiadem, co niedziela :D :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones