PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8166}

Bez powrotu

No Way Home
6,4 403
oceny
6,4 10 1 403
Bez powrotu
powrót do forum filmu Bez powrotu

po prostu kicz!

ocenił(a) film na 4

blahy,i zeby nie powiedziec tandetny obraz.Po takich nazwiskach jak Unger,z juz zwlaszcza ROTH oczekiwalem duzo,duzo,duzo wiecej!

MAKARON

Zupełni się nie zgadzam. Film bardzo mnie poruszył, głownie swoją prawdziwością, szczerą grą aktorów i brakiem typowych dla popularnego kina prymitywnych rozwiązań sensacyjnych. Pokazywał tak jak mogą takie przypadki wyglądać na prawdę. Bardzo polecam !

ocenił(a) film na 7
filozof71

własnie, tez uwazam że film bardzo dobry, bo normalnie to USA wieje taką tandetą, że głowa mała. dla niektórych widzów jak w filmie nie ma kilku wybuchów, wrzuconego na siłe amerykańskiego patosu i laski która na koniec pada w ramiona okrawionego bohatera - to film jest do bani.
a dla mnie na odwrót, wlasnie to było fajne że gł. bohater po prostu chce zyc po wyjściu z paki, nie planuje kolejnego skoku, nie wyrywa dup, nie zalewa sie alkoholem, czy zasypuje prochami. i nie trafia na koniec do łózka z dziwczyną brata. duży pluz za to.

ocenił(a) film na 9
MAKARON

Również sie nie zgadzam.
Film świetny. Prawdziwy i wciągający.
Moja ocena 9/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones