PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734586}

Bez litości 2

The Equalizer 2
6,6 47 203
oceny
6,6 10 1 47203
5,5 6
ocen krytyków
Bez litości 2
powrót do forum filmu Bez litości 2

Część druga jednoosobowej Drużyny A (tak mi się pierwsza część kojarzy) scena z pociągu to najprawdopodobniej opener (jak w Bondach) albo scena końcowa już po całej fabule. Z tego co można wywnioskować, to na ogłoszenie o chęci pomocy dane na końcu pierwszej części filmu odpowiada sporo ludzi. Główny wątek to najprawdopodobniej sprawa zabójstwa kogoś z agencji, dlatego do sprawy wraca jego przyjaciółka. Wiemy że została napadnięta (trailer bardzo mocno sugeruje że została zabita) Zakładam że będzie to fabuła w stylu zemsty za śmierć przyjaciółki (ew odszukanie jej ) i przy okazji dowiedzenie się o jaki spisek chodzi (w tej kolejności, trupy i walki będą głównym daniem a spisek dodatkiem spajającym fabułę). Osoba która napada w windzie (ten z brodą) jest tym który ginie od strzału z "harpuna". Jednym z przeciwników może być były partner Roberta (powiedziane jest "to był Twój partner przez 7 lat, błędem jest iść z nim na wojnę" i odpowiedź Roberta "to on poszedł na wojnę ze mną". Możliwe że jednym z oportunistów będzie osoba stojąca w scenie kiedy widzimy Susan z 3 mężczyzn człowiek 2 od lewej (on chyba jest jednym z tych którzy zostają zabici w apartamencie). Z mniej istotnych spraw Susan nie została zabita tej nocy kiedy widziała się z Robertem (inne ubranie) . Inna sprawa że mam ciągle wątpliwości czy ją uśmiercą.

sobolionio

Według mnie początek filmu będzie powiązany z ogłoszeniem z pierwszej części, a pozostała część filmu to będzie typowe kino zemsty, Robert pewnie będzie się mścił za zabójstwo/porwanie/pobicie swojej przyjaciółki.

ocenił(a) film na 5
sobolionio

Tylko po co spojler w taksówce dali w zwiastunie?

sobolionio

Tu jeszcze jednak zapowiedź...
https://www.youtube.com/watch?v=Y-97Xt4WHsw
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 6
sobolionio

Juz po filmie 98% trafiłeś

sobolionio

Zapraszamy do oglądania online
https://www.facebook.com/groups/894923897508794/
Jesień, a z nią długie wieczory. Często zastanawiasz się, co tutaj obejrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones