PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=114877}

Bestia

Belly of the Beast
5,4 4 108
ocen
5,4 10 1 4108
Bestia
powrót do forum filmu Bestia

Rozwaliła mnie scena gdy żółtek strzela do Seagala z łuku,i w chwili gdy strzała zmierza w jego kierunku Seagal w tej samej chwili się obraca,chwyta za miecz,wraca do początkowej pozycji,podnosi oręż do góry,odmierza moment i miejsce zamachu po czym opuszcza miecz przecinając ją na pół.Bez przesady ale Seagal poza opanowaniem wszystkich sztuk walki do perfekcji,nieziemskiej celności i nie mniej nieziemskiego wyczucia,zyskał także zdolnośc manipulowania czasem rodem z Matrixa.

ocenił(a) film na 4
Gaula04

Hehehe. Tez mnie to rozyebało.

A sam film to jedno z gorszych dzieł Stefana

ocenił(a) film na 8
waldeck

Ojtam ojtam
Mi się bardzo podobało

waldeck

A czy to w tym filmie on kopie tak jak Van Damme ? Jeśli tak to to jest śmieszne.

ocenił(a) film na 3
Gaula04

No niezla chala i gniot jednym slowem

malyfromhell

To są cztery słowa.

ocenił(a) film na 3
Mieloneq

ocena opisowa, nie matematyczna, w sposób nieoczywisty oceniam coś co jest oczywiste - gniot, chała

ocenił(a) film na 5
Gaula04

Zgadzam się. Scena ze strzałą trafia do mojego zbioru najbardziej absurdalnych scen, jakie dane mi było zobaczyć. Film przeciętny. 5/10. Kolejny film, który nie przekonał mnie do Seagala.

ocenił(a) film na 6
Gaula04

Mnie rozwaliło jak uderzeniem dłonią spowodował, że żółtek poleciał kilka metrów dalej. No i te uderzenia z półobrotu, które wykonywał za Seagala jakiś dubler

ocenił(a) film na 5
TK1008

Nie jakiś tylko Polski dubler :D

ocenił(a) film na 6
Gaula04

Ja miałem kilka razy wrażenie że bawią się w Max Payne XD spowalnianie czasu a Stefan robi combo kill

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones