PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791088}

Berek

Tag
6,4 50 651
ocen
6,4 10 1 50651
4,9 17
ocen krytyków
Berek
powrót do forum filmu Berek

Po 15 minutach w kinie miałam ochotę wyjść i niestety uważam seans za czas stracony. Nudna fabuła i niestety żadnej wartości dla widza-nawet śmiechu mało jak na komedię. A patrząc na obsadę zapowiadało się ciekawie... Nie polecam :(

prus_2

A ja przeciwnie. Wybrałam się na film z rodziną. Bawiliśmy się świetnie od pierwszych minut. Nudy było jak na lekarstwo, za to śmiechu tyle, że ledwo dawaliśmy radę napić się coli, a siostra nawet stwierdziła, że to dobrze iż nie wzięliśmy popcornu, bo nie byłaby w stanie jeść ze śmiechu. Co do wartości... Cóż, film pokazuje jak ważne mogą być przyjaźnie z dzieciństwa i że w każdym dorosłym może tkwić dziecko. Poza tym, przypomniał piękne lata młodości, gdy ganiało się po okolicy i grało w berka. Z resztą, nawet nie zdążyliśmy opuścić sali zanim zaczęliśmy się ganiać. Fakt, film powiela sprawdzone schematy, choćby w wyborze bohaterów, ale naprawdę fajnie się to ogląda.

Raven_86

No to chyba niewiele filmów widzieliście w swoim życiu :D

KarolExpertFIlmowy

Och, tylko coś koło 1400 tytułów. Malutko, co?

ocenił(a) film na 7
prus_2

To chyba oglądaliśmy dwa różne filmy bo ja się uśmiałem na nim

Hans

Uśmiałem to ja się na Kac Vegas.

ocenił(a) film na 2
Hans

tak, też się uśmiałem zwłaszcza kiedy okazało się, że główny bohater jest umierający na raka. Czy da się bardziej zepsuć komedie?

ocenił(a) film na 7
Tomeckyxoxo

Ty wiesz, że to adaptacja reportażu z The Wall Street Journal i to się wydarzyło naprawdę. Hogan Malloy bardzo żałuje, że jego rak wątroby zepsuł Ci odbiór filmu.

ocenił(a) film na 2
kalamir

Nie wiem, bardziej chodzi mi o to, że ten film to dramat i faktycznie zepsuł mi odbiór bo chciałem coś lekkiego żeby się pośmiać.

ocenił(a) film na 5
prus_2

Niestety muszę się z Tobą zgodzić.Nawet główni bohaterowie zamiast być śmieszni,to byli żałośni i zachowywali się nie dziecinnie,tylko jakby byli opóźnieni w rozwoju.Szkoda że tak lipnie ta komedia wyszła...................

prus_2

Straszna lipa, i jeden bohater zrobiony na jakiegoś rosyjskiego superagenta? Przez to zrobiło się żałośnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones