PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 340
ocen
7,7 10 1 28340
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon

Jak można robić tosty na desce do prasowania !?

ocenił(a) film na 9
bee2r

spróbuj może dasz rade, myślę że ciężej byłoby rozbijać ziemniaki rakietą tenisową

ocenił(a) film na 9
zrelaxowany85

nie, nie... Zdecydowanie najcieższą do pojęcia rzeczą w tym filmie jest właśnie ów sposób przygotowywania tostów

ocenił(a) film na 9
bee2r

Jak nie ma w domu tostera to różne rzeczy chodzą po głowie, trzeba spróbować metody z żelazkiem, wyglądała zachęcająco ;)

ocenił(a) film na 9
gosias132

Ten temat to taka trochę ironia... oczywistym jest, że w tym filmie jest dużo więcej rzeczy które można odebrać za głupie lub za niezrozumiałe. Akurat sposób przygotowania tostów jest najbardziej banalną i jednocześnie idealnie pokazującą sposób postrzegania świata przez tych dwoje ludzi, rzeczą....

I rozłożył mnie ten moment w filmie na łopatki, szczególnie pod koniec gdy już razem mieszkali... Robili te tosty na desce jakby to było zupełnie najnormalniejszą rzeczą na świecie.

ocenił(a) film na 8
bee2r

Spróbuj sam :) Są bardzo dobre.

użytkownik usunięty
bee2r

Ja rozumiem, wystarczy postępować zgodnie z instrukcją pokazaną na filmie. Są dwie opcje - dla samotnych i dla par. Ad rem: bierzemy tost, kładziemy go na desce do prasowania, włączamy żelazko /chyba wełna, to górna granica temperatury/ przykładamy na 5-15 sekund gorące żelazko równolegle do powierzchni górnego kawałka tosta i ... gotowe. Myślę, że zrozumiałem. Tak przy okazji, to intryguje mnie ile osób po oglądnięciu filmu spróbowało "czy się tak naprawdę da zrobić"?

ocenił(a) film na 9

Zdecydowanie muszę tego kiedyś spróbować, szczególnie że w obecnej chwili nie posiadam tostera, a piekarnik który mam delikatnie mówiąc jest nie sprawny i dosłownie zionie ogniem xD

ocenił(a) film na 8
bee2r

http://www.obrazki.jeja.pl/3890,jajecznica-na-sniadanie.html Można? -można!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones