PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 341
ocen
7,7 10 1 28341
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon

Johnny Depp

ocenił(a) film na 9

cudowny jak zawsze.. Z nim to każdy film można oglądać.

ocenił(a) film na 9
ladyanan

każdy w którym nie jest wymagana wielka gra aktorska jedynie poważna, ładna buźka ;)

karlwerner

Dokładnie tak :)

ocenił(a) film na 8
Eryczek

nie zgodzę się- w tym filmie depp naprawdę pokazał klasę i choć "benny i joon" ma kilka mankamentów, to z pewnością jednym z nich nie jest gra johnny'ego.

ocenił(a) film na 10
karlwerner

Nie. Cokolwiek by mówić, Johnny Depp to nie tylko "poważna, ładna buźka". Obejrzyj Sweeney Todda, Alicję w Krainie Czarów, lub chociaż Edwarda Nożycorękiego. W żadnym z tych filmów pięknością się nie odznaczał, ale to dzięki właśnie jego wspaniałej grze dało się je oglądać, co ja mówię, to on zrobił z nich arcydzieła.

ocenił(a) film na 9
Tsukiakari

edward nozycoreki i WSPANIAŁA GRA?
wez mnie nie rozsmieszaj :|

ocenił(a) film na 10
ladyanan

Przecież wiadomo, że po naszym wspaniałym Johnym jadą zakompleksieni chłoptasie próbujący się w ten sposób dowartościować. Współczuję.

ocenił(a) film na 9
Delicious_

hahahahahahah !!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
karlwerner

Cóż za konstruktywna wypowiedź. Gratuluję :)

ocenił(a) film na 9
Delicious_

adekwatna do Twoich nedznych prowokacji :)

ocenił(a) film na 8
ladyanan

zawsze,zawsze jeśli ktoś jest dobry tak jak Johnny Depp, ale robi (tu gra w filmach) rzeczy nie wiem może nie kontrowersyjne ale inne, wymagające naprawdę dużego talentu - potem spotykają się przed wszystkim jednak chyba z zazdrością naprawdę , bo nie rozumiem jak można nie doceniać Deppa, można go nie lubić - rozumiem o gustach się nie dyskutuje ale jeśli ktoś mówi, że jest beznadziejnym aktorem itp to naprawdę jest OGRANICZONY! albo nie widział żadnego dobrego filmu z nim, bo naprawdę niewielu jest teraz aktorów, którzy potrafią stworzyc tak dobre kreacje jak on i grając stosunkowo podobne do siebie role za każdym razem tworzyć coś nowego, spójrzmy na to , że Johnny często gra role szaleńców a jednak jego postaci różnią się od siebie...

I nie każe nikomu go lubić , naprawdę - ale doceńcie talent i nie oceniajcie pochopnie!

dziękuję za uwagę : marta

ocenił(a) film na 9
roux_68

wlasnie sie nie zgadzam... widzialem z deppem 16 filmow... przebijesz mnie?

lubie go... naewt bardzo -> zdziwiona? , ale dalej uwazam, że w ani jednym ztych filmow nie przekonał mnie to swojej super wybitnej gry aktorskiej. ...

dalej bede uwazal ze depp=powazna mina..
ale i tak go lubie :)

pozdrawiam: karol

ocenił(a) film na 8
karlwerner

hm zdziwiło mnie, że jesteś Karolem i to piszesz :)

pozatym owszem przebije cię widziałam 18 :)

i jeszcze jedno "prawdziwy fan jest w swoim uwielebieniu niemiarkowany i przesadny" czy jakos tak...

poważna mina - nie zawsze i tak go uwielbiać będę

pozdrawiam : marta

ocenił(a) film na 8
ladyanan

ja jak słyszę że Ohh cudowny Deep, świetnie zagrał bo to i tamto, a w ogóle to jest taaaki przystojny że och i ach blablabla.... to mam już dosyć, bo wiem wszystko na temat.
95% chyba kobiet ocenia Johnnego po urodzie. Wystarczyłoby aby był przystojny i w miarę jako dawał radę jako aktor i już same superlatywy poleciałyby w jego kierunku. Dzisiaj kobiety oglądają filmy z Nicholsonem Jackiem i albo nie mają kompletnie nic do powiedzenia na jego temat albo jak już to "dobrze zagrał" i tyle. Smutna prawda i kolejny już dowód że jeśli się ma urodę to można wszystko! Czy tylko faceci hetero są w stanie ocenić Deepa TYLKO za jego aktorstwo? Ode mnie Deep nie dostaje żadnego plusa za urodę. (I nie jestem zakompleksionym, pryszczatym nastolatkiem z wałkami na brzuchu dlatego że tak twierdzę) Deep to naprawdę wielki aktor ale zagrał w paru gniotach. I nie bójmy się tego śmiało oznajmić. (nie mówię o tym filmie)

ocenił(a) film na 8
Narcoser

no masz racje, nie wszystkie filmy w których zagrał były cudowne ale dzięki niemu dał się je w ogóle oglądać ;) i Depp jest przystojny ale nic nadzwyczajnego jak dla mnie , myślę, że jest po prostu baaardzo charyzmatyczny!

ocenił(a) film na 7
roux_68

Film naprawdę dobry, a Johnny Depp więcej niż dobry. Polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones