PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759765}
5,7 2 025
ocen
5,7 10 1 2025
Below Her Mouth
powrót do forum filmu Below Her Mouth

Obejrzałam z nadzieja na dobry film, gdzie nie seksualizuje się nadmiernie związków lesbijskich i chyba nie mogłam się bardziej zawieść. Seks co pięć minut, laska wszędzie chodzi ze strap-onem, serio? Aktorsko dno. Fabularnie dno. Nie polecam nikomu.

ocenił(a) film na 6
Pisco

Nie rozumiem dlaczego te sceny seksu miałyby sprawiać, że film ma być okropny?
Można byłoby go śmiało polecić komuś kto ma dosyć wybierania pomiędzy pozbawionymi fabuły filmami XXX w klimacie les a romansidłami oderwanymi od seksualności, gdzie sprowadza się ją do jakiś platonicznych relacji, w których miałby dopiero się ujawniać czyjś kunszt aktorski.... tyle że co do fabuły film niestety ma niewiele do zaoferowania i mimo dobrej obsady nie zapada w pamięci na dłużej i to jest w mojej ocenie najistotniejszy jego mankament a nie nadmiar scen erotycznych czy użycie seks gadżetów które chyba dla niewielu osób są jeszcze nowością.

ocenił(a) film na 4
Pisco

Z litości ograniczę się do scen tzw.erotycznych i oceniając film tylko pod tym względem,"Życie Adeli" jest o wiele lepszy nie wspominając o doskonałej fabule.

chimeryk

Taki sobie ....szkoda

ocenił(a) film na 2
Pisco

Potwierdzam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones