PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4102}

Beksa

Cry-Baby
7,0 33 786
ocen
7,0 10 1 33786
7,0 7
ocen krytyków
Beksa
powrót do forum filmu Beksa

jedyny w swoim rodzaju

ocenił(a) film na 9

film jest boski, przecudowny, oglądałam go kupę lat temu ze sto razy o ostatnio znów do
niego wróciłam, Johnny Depp w tym filmie jest wspaniały! powalił mnie

ocenił(a) film na 9
eigna

no ja też uwielbiam ten film. Jest po prostu genialny i śmieszny przez swoją głupotę:)))))))))))). A Johnny Depp? co tu dużo mówić... Jak zawsze świtny i przystojny :*

ag3645

A scena z Johnym, Deppem gdy uczył całowania swoją dziewczynę!!

umberella

Popieram przedmówców:) film tak przerysowanay ze aż zabawny. Świetne postaci, które zapadają w pamięci ...no i cudowny Johny! Jego mimika i spojrzenia powalają na kolana :)

ocenił(a) film na 10
umberella

Właśnie :> Ta scena jest taka, wyjątkowa.. aż by się chciało mieć przy sobie takiego Deppa :>

00claudia00

Oglądalam ją jak już miałam doswiadczenie w całowaniu itp a i tak piszczałam i zrobiła na mnie wrażenie! Ehh, Johny Depp....

ocenił(a) film na 10
umberella

Hah, ja też :> Ale wiesz, to jest piękny moment i sama chciałabym coś takiego przeżyć :> Noc, gwiazdy, kocyk.. i taki Depp <3 Ahh.. on niezależnie od wieku, wzbudza taki sam entuzjazm, wśród wszystkich kobieta ^^

00claudia00

Jest niesamowity, nawet teraz, jak ma 50 lat

ocenił(a) film na 10
umberella

Dokładnie <3 Moja mama zawsze powtarza : Depp jest jak wino ^^ z wiekiem czasu coraz lepszy i lepszy ... :>

ocenił(a) film na 10
00claudia00

z upływem czasu*

ocenił(a) film na 7
00claudia00

a moze z biegiem ?:p

ocenił(a) film na 10
eigna

No ja się zgadzam , film genialny , piosenki bardzo chwytliwe i wpadające w ucho . I świetna gra aktorska Johnnego sprawia że film jest jeszcze fajniejszy . Polecam ! :D

ocenił(a) film na 6
eigna

Film jest fajny haha głosy pasują do scen odgrywanych szczególnie kiedy Pepper rodzi w samochodzie mnie rozwala ;) i ten okrzyk ;)
Ale Beksa to jest bardzo przystojny wszelkie myśli po tym filmie krążyły wokół niego ;) piosenki wesołe z pazurem miło bd do niego wracać;*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones