PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775421}

Batman: Powrót zamaskowanych krzyżowców

Batman: Return of the Caped Crusaders
5,9 681
ocen
5,9 10 1 681
Batman: Powrót zamaskowanych krzyżowców
powrót do forum filmu Batman: Powrót zamaskowanych krzyżowców

W filmie jest wiele "smaczków" dla fanów Batmana i lat 60 tych. Tekst "Faster pussycat! Kill! Kill! Kill!" najlepszy

tomaszjozefowski2884

E tam, genialnych tekstów było na pęczki. Dialogiści naprawdę stanęli na wysokości zadania.
Swoją drogą wstyd się przyznać, ale słownictwo tych dialogów momentalnie mnie przerastało i dawno już nie musiałem tyle razy konsultować słownika podczas seansu jednego Batmana, a to też na plus.

Tak na marginesie dodam, że nigdy nie mogłem się przekonać do seansu kultowego Gacka z lat sześćdziesiątych (zresztą żadna wersja aktorska do mnie nigdy nie przemawiała) i myślę, że właśnie wszystkim tym, którzy mają podobnie, ten film może pomóc poczuć „to coś”, co przeszło pół wieku temu czuła amerykańska widownia podziwiając zmagania Dynamic Duo.

ocenił(a) film na 8
tomaszjozefowski2884

Ten film to istna perełka! To Batman Ratuje Świat 2. Kreska piękna, animacje także, tony tekstów, nawiązań do pierwowzoru. Szkoda, że nie ma napisów, ale większość idzie zrozumieć. Chciałoby się zobaczyć kontynuacje, ale to już chyba nie możliwe (i dobrze).

ocenił(a) film na 7
Psho7

Adam West odłożył łyżkę, więc bez niego to już nie byłoby to samo

ocenił(a) film na 8
tomaszjozefowski2884

Kto wie czy czegoś nie nagrywali, wiem że bez niego to ciut lipnie mogłoby to wypaść. To jego ,,preesajjssly" jest nie do podrobienia.

ocenił(a) film na 8
tomaszjozefowski2884

https://www.facebook.com/ign/videos/10155068021641633/ ;)

ocenił(a) film na 7
Psho7

Oho. Dzięki za info

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones