PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678654}

Bahubali: Początek

Baahubali: The Beginning
6,8 1 540
ocen
6,8 10 1 1540
6,7 3
oceny krytyków
Bahubali: Początek
powrót do forum filmu Bahubali: Początek

hinduskiego, choc tu trzeba zaznaczyć ze ten film to nie typowa produkcja północno indyjska (czyli bollywood) tylko obraz z południowej części kraju z regionu posługującego się narzeczem telugu. A to daje róznicę jak ogień i woda. Film oszałamia i radzę oglądać w wysokiej rozdzielczości, efekty specjalne na wysokim poziomie, choc sa mankamenty (miasto stworzone przez komputery), jednak to co wyróżnia ten film to sceny militarne, których jest ogrom i są znakomite. Bitwa z hordami barbarzyńskiego plemienia jest jedną z najlepszych jakie ostatnio widziałem. Jedyne co mi sie nie podoba w tych filmach to piosenki i taniec bohaterów, ale chyba taka tam tradycja. Za to podklad muzyczny rewelecyjny. Film składa się z dwóch części, druga część przenosi akcję do okresu sprzed pierwszej części. I co ciekawe za rok powstanie kolejna odsłona filmu , więc widząc te fajerwerki w Bahubali Początek, mogę spodziewać jeszcze lepszej historii w kontynuacji tego filmu. Na pewno 2 część obejrzę.

ocenił(a) film na 8
Jarek711

Oglądnąłem pierwszy raz i miło się zaskoczyłem, ładna muzyka, dobre sceny walki i w ogóle, wystawiłem ocenę 9 . Poleciłem film komuś z rodziny i jeszcze raz go oglądnąłem. Po tym stwierdziłem że muzyka w tym filmie a szczególnie ta https://www.youtube.com/watch?v=F67EVY_sg4E to coś pięknego a film jest Rewelacyjny. Niedługo obejrzę go trzeci raz, zmieniłem już ocenę na 10 , podczas oglądania coraz bardziej jestem pod większym wrażeniem bo widze nowe rzeczy. Oglądać tylko i wyłącznie w minimalnie 720HD i muzyka z kina domowego. Na pewno film trzeba oglądać z dystansem jako powieść Baśniowa Fantasy i nie oczekiwać kina akcji z poprawną Fizyką a czerpać przyjemność i bawić się marzeniami razem z tym filmem.

sylwestreczek

Naucz się pisać po polsku. Nic na tym portalu mnie nie wkurza jak prostackie pisanie "oglądnąłem" zamiast "obejrzałem". Jesteś pod budką z piwem czy w internecie? WTF!

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

No właśnie jestem w internecie gdzie każdy jest tu profesorem wielu nauk, ale dzięki że zareagowałeś na mój komentarz, taki słaby ale jednak coś tam nagrymasiłeś, doceniam...

ocenił(a) film na 7
Jarek711

Gdzie można obejrzeć ten film?

ocenił(a) film na 9
cukieras1981

chyba ukazalo sie tylko wydanie w blu ray na plycie, ja ogladalem u znajomego. W necie nie obejrzysz raczej ale wersje na kilkadziesiat giga mozna pewnie trafic do sciagniecia na platnych stronach.

ocenił(a) film na 7
Jarek711

Dzięki!

ocenił(a) film na 7
cukieras1981

Czy już znalazłeś? Jest w sieci, na c d a w b. dobrej jakości.
Pozdrwiam

ocenił(a) film na 7
Rajwant

Widziałem...wizualny majstersztyk!

ocenił(a) film na 6
Jarek711

Telugu to nie zadne narzecze tylko jezyk. Mylisz pojecia. To samo tyczy sie kina- nie ma zadnego kina hinduskiego - tylko indyjskie. Hindusi to etnia ewentualnie religia. Wspomniales o Bollywoodzie - ta czesc kina indyjskiego produkujacego w jezyku telugu - to to tzw. telugu cinema czyli znane pod nazwa Tollywood...

Wikus_Van_De_Merwe

Już miałem to pisać autorowi posta. Dobrze, że mnie wyprzedziłes.

ocenił(a) film na 10
Wikus_Van_De_Merwe

A ja dodam, że Bollywood to nie nazwa kina z północnych Indii, ale 1 z tamtych stron kinematografii. Bolly to wyłącznie filmy w hindi,a na północy powstają też filmy bengalskie, Marathi Cinema, Gollywood, itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones