PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=357105}

Bańka mydlana

Ha-Buah
7,4 2 311
ocen
7,4 10 1 2311
Bańka mydlana
powrót do forum filmu Bańka mydlana

10/10

ocenił(a) film na 10

Po obejrzeniu tego filmu zapragnelam jechac do Tel avivu. Pokazuje nieznana nam kulture i obyczaje. Konflikt Izrael-Palestyna to tylko jeden z watkow, poza tym milosc, homoseksualizm (Tel aviv zostal ogloszonu miastem najbardziej przyjaznym dla gejow i lesbijek), imprezowanie, a przede wszystkim - Tel aviv. Polecam ten film, pokazuje zupelnie inny Izrael od tego, ktory kojarzymy z wiadomosci.

ocenił(a) film na 10
piec_palcow

Mam dokładnie takie samo zdanie, takie same odczucia po obejrzeniu filmu! :)))

ocenił(a) film na 9
piec_palcow

Ciekawe tylko, co na to ortodoksi. Izrael to chyba kraj największych kontrastów na Ziemi.
A film świetny, mimo zakamuflowanej lewackiej propagandy. Ale cóż, czasem trzeba na propagandę przymknąć oko i docenić zwykłe ludzkie wartości.

ocenił(a) film na 5
astat_2

Hm, a może to co wydaje Ci się "lewacką propagandą" to właśnie te zwykłe ludzkie wartości? ;)

piec_palcow

zgadzam sie. Sam bardzo teraz chcem jechac do Izraela.

piec_palcow

Może nie zapragnęłam jechać do Tel Avivu, ale na pewno było to ciekawe doświadczenie zobaczyć jak żyją ludzie młodzi w całkiem innej kulturze. Film jest dobry, ale czegoś mu brakowało, żeby mnie naprawdę poruszyć.

Weronekk

Obejrzałam pierwsze 20 minut , ale tak mnie zanudził, że wyłączyłam. Czy jest sens oglądać dalej ?

parkinson

Dalej nie dzieje się w sumie nic zanadto fascynującego, żebym z czystym sumieniem mogła napisać, że zdecydowanie warto do niego wrócić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Tzolkin

Jak czasem czytam takie brednie jak "jednym z celów jest wyludnienie Ziemi-można to np.osiągnąć przez promowanie i akceptowanie homoseksualizmu-bo tacy nigdy nie spłodzą dzieci", to się na serio zastanawiam czy autor z premedytacją prowokuje czy też istotnie sam w to wierzy. I w sumie nie wiem co gorsze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones