PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489725}

Będzie głośno

It Might Get Loud
7,7 11 715
ocen
7,7 10 1 11715
6,7 10
ocen krytyków
Będzie głośno
powrót do forum filmu Będzie głośno

Zepsuli

ocenił(a) film na 7

Nie wiem co robi w filmie gitarzysta u2, moco odstaje + scena na wydmach przy plaży, nie wiem o
co chodziło

ocenił(a) film na 10
Co_Pozdro100

Zgadzam się, zadawałam sobie to pytanie przez cały czas oglądania filmu. Robił tam jedynie jako tło głupkowato patrząc na boga gitarzystów - Jimmiego Page'a i cudownego też mega dobrego Jacka White'a!

ocenił(a) film na 7
Ariadna1396

WŁAŚNIE TAK

Co_Pozdro100

Z Edgem chodziło o bardziej techniczne, brzmieniowe podejście do muzyki. Ile on gadał o tym, że szukał takiego, a takiego brzmienia i potrzebował do tego szafy efektów. Też mi przeszkadzał. Bardziej by tam pasował Tom Morello albo David Gilmour (też maniak pod tym względem;)

ocenił(a) film na 8
Co_Pozdro100

Co ty chcesz od Edga, zrobił 100 razy więcej dobrych piosenek niż wielu gitarzystów razem wziętych. The Edge jest bardzo oryginalny. Kompromitujesz się krytykując tego jednego z najoryginalniejszych gitarzystów w historii, albo po prostu go nie znasz a oceniłeś go po kilku nutach jakie zagrał w filmie (lol). Edge ma świetne brzmienie nie do podrobienia.

posłuchaj tego, masz jakieś zastrzeżenia do jego gry?

https://www.youtube.com/watch?v=85ooFpjhxWQ

albo jego świetne solo:

https://www.youtube.com/watch?v=D7dCXL7Q7Dc

nie wspominając o riffach "the fly", "until the end of the world" itd, można by wymieniać.

ocenił(a) film na 7
Rockman92

No dobra. Każdy lubi coś innego. Moim zdaniem jego gra odstaje od reszty.

ocenił(a) film na 10
Co_Pozdro100

A moim zdaniem każdy z nich odstawał, bo taka była idea tego filmu. Trzy pokolenia gitarzystów - trzy różne podejścia do grania. White stawia na emocje i prostotę. Page w swojej karierze z niejednego pieca chleb jadł i zgłębiał różne techniki gry na gitarze. Edge natomiast nakłada na najprostsze dźwięki masę fikuśnych efektów i wychodzi z tego cudo. Między każdym z nich można zauważyć kontrast. Jak dla mnie Edge niczego nie psuje. Nigdy nie rozumiałam fenomenu U2, ale po tym zaczęłam ich nawet lubić.

ocenił(a) film na 8
Co_Pozdro100

Jak nie wiesz o co chodziło w scenie nad morzem to znaczy że jesteś debilem.

ocenił(a) film na 7
felicytas

nie obrażaj mnie chuju xDDDDDDDDDDD

ocenił(a) film na 8
Co_Pozdro100

po prostu skoro tej sceny nie rozumiesz to nie rozumiesz i w ogóle teog co mówi The Edge to nie zrozumiesz większości piosenek U2, Daj sobie spokój i idź słuchać łatwiejszej muzyki.

A co do umiejętności Edge'a, oceniłeś je po tym filmie?:) Gratuluję:)

ocenił(a) film na 7
Rockman92

Muzyka U2 to nuda dla mnie, a on nie jest nadzwyczajnym artystą i tyle. A nazywanie U2 trudną muzyką to obraza dla trudnej muzyki.

ocenił(a) film na 8
Co_Pozdro100

to wymień artystów których ty słuchasz i którzy są lepsi od U2.

ocenił(a) film na 7
Rockman92

Nie będę się tu produkować, bo po co? Mam wymieniać wszystkich artystów których lubię? Dla mnie każdy z nich jest lepszy od u2, które mi się nie podoba.

ocenił(a) film na 8
Co_Pozdro100

no wymień wymień, chętnie posłucham i ocenię, brak ci jaj teraz?

ocenił(a) film na 7
Rockman92

Nie obchodzi mnie co ty myślisz o tym, czego ja słucham, tak samo jak ty powinieneś mieć w dupie to, że ktoś nie lubi twojego kochanego zespołu, a zamiast tego plujesz się. Urodzony w '92, a zachowuje się jak dziecko.
Jak czujesz potrzebę nawrzucania mi, możesz to zrobić bez znajomości mojej playlisty.

ocenił(a) film na 8
Co_Pozdro100

urodzony w 90 jeśli tak bardzo cięto interesuje. Ok, widocznie boisz się konfrontacji, ja chętnie bym ocenił warunki wokalne, ekspresje i charyzmę twoich wokalistów, aranże, ich oryginalność a przede wszystkim melodie twoich lubianych piosenek i grę na gitarze oraz styl i oryginalność twoich gitarzystów i porównałbym to do U2 ale skoro się boisz a chlapać językiem i obniżać umiejętności Ede'a już nie - no to dziwny z ciebie gość.

ocenił(a) film na 7
Rockman92

No dobra, to jak chcesz tak bardzo się produkować, to proszę bardzo. Lubię Led Zeppelin i The Dead Weather.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones