PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485629}

Bóg zemsty

Seeking Justice
6,5 37 750
ocen
6,5 10 1 37750
4,8 5
ocen krytyków
Bóg zemsty
powrót do forum filmu Bóg zemsty

Tak się zastanawiam czy po zabiciu mordercy gwałciciela czy pedofila człowiek miałby wyrzuty sumienia. Mając możliwość sprzątnięcia takiego śmiecia mógłbym to zrobić....

SCORPION60

Myślę, że nie miałbym wyrzutów sumienia względem takiego zwyrodnialca, nie wiem tylko czy mógłbym żyć normalnie, wiedząc że w ogóle zabiłem człowieka.Nie ważne ,że s.z.m.a.t.ę. W świecie gdzie sprawiedliwość rzadko wygrywa, idea stworzenia tajnej organizacji zajmującej się "wyrywaniem chwastów" bardzo dobra, tyle że musiałaby to być super organizacja, gdzie nikt nie zawodzi, i wszystko działa idealnie, a to w realnym świecie jest niemożliwe.

jatoon

No chyba, że by były wtyki w policji i na innych ważnych stanowiskach tak jak to było w filmie :)

ocenił(a) film na 7
SCORPION60

ja myślę, że robiąc to nie byłbyś o wiele od niego lepszy, bo sam stałbyś się mordercą xD

SCORPION60

Nie miałbym żadnych wyrzutów sumienia - stłukłbym takiego gnoja na miazgę , urżnął jaja i zakopał żywcem w ziemi .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones