PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=485629}

Bóg zemsty

Seeking Justice
6,5 37 758
ocen
6,5 10 1 37758
4,7 6
ocen krytyków
Bóg zemsty
powrót do forum filmu Bóg zemsty

Ciekawie opowiedziana fabuła, wartka akcja sprawia, iż film ogląda się dobrze, rewelacja to nie jest, ale można obejrzeć, a tekst "głodny królik skacze" wymiata. U mnie 6 na 10.

ocenił(a) film na 8
robben76

tak, to bardzo dobry film, ja dałem 8/10 bo trzymał w napięciu i aż chciało się go obejrzeć do końca :)

ocenił(a) film na 8
filip6891

zgadzam się z Wami, jest to jeden z najlepszych filmów ostatnich słabych czasów Nicolasa Cage.... obejrzałam do końca.... i aż się chciało powiedzieć GŁODNY KRÓLIK SKACZE heh polecam:)

ocenił(a) film na 7
Grisham2

Dokładnie Cage w ostatnim czasie grał w sensacjach i filmach fantasy takich że ciężko było na nich dotrwać do końca.Film nie jest porywający zle sensacja jest ok i trzyma w napięciu jedynie końcówka przewidywalna 7/10

robben76

Mi oczy wiście film też się podobał.. nawet bardzo. Jestem fanką filmów z Cage'm.. "Pan życia i śmierci" czy tez 'Ostatnie zlecenie" po prostu filmy nie do zdarcia..! i widać że aktor znów wraca do dobrego kina akcjii :)
"bóg zemsty"- film trzyma w napięciu.. momentami nawet bardzo.. to że oboje przeżyli too było wiadome.. w każdym- no dobra- w prawie każdym :D filmie główny bohater wygrywa więc nie ma co narzekać.. natomiast ostatnia scena.. naprawdę dobraa ! ii tak właściwie nic nie zostało zakończonee :)

film godny obejrzenia- więc polecam :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones