PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=707395}

Avengers Confidential: Czarna Wdowa i Punisher

Avengers Confidential: Black Widow & Punisher
6,1 1 544
oceny
6,1 10 1 1544
Avengers Confidential: Czarna Wdowa i Punisher
powrót do forum filmu Avengers Confidential: Czarna Wdowa i Punisher

Świetna animacja.

ocenił(a) film na 10

Naprawdę polecam. Mimo, że sam za anime nie przepadam, to wciągnęła mnie jak żadna inna ostatnio.

Assassinek

bo dwie postaci dobre ... żadna nie strzelała laserem z oczu czy jakieś takie głupoty, chociaż trochę to denerwuje kiedy umięśniony typ ma problem z nakopaniem jakiejś lasce... ; )

ocenił(a) film na 5
Brejkor

Hah już pomijam twój problem z mocami różnych postaci (problem z zawieszeniem niewiary??) ale serio... w tym filmie akcja wyglądała tak jakby Natasha i Frank mieli superszybkość. :D

saitek

Anime +50 do szybkości;) A tak serio to sam początek z Punisherem wymiata. To nie to co jego występ w Spidermanie z tymi laserowymi pistoletami.

ocenił(a) film na 5
Turkisz80

Laserowe pistolety były w X-Men TAS i Spider-Man TAS przez ograniczenia wiekowe.:P Początek może i fajny szkoda, że im dalej tym gorzej. :P

saitek

Trochę smieszne te ograniczenia, skoro dzieciaki mieli komiksy na półkach gdzie już nie było takich bzdetów :) Co do Anime to i tak lepiej niż z Iron manem i Wolverine

ocenił(a) film na 5
Turkisz80

Na komiksach też są ograniczenia wiekowe. Pierwsze dwa komiksy pod ręką, które mam - The Mighty Avengers vol 1 #1 rated A, Dark Avengers vol 1 #9 rated T+

ocenił(a) film na 5
saitek

W sklepie sprzedawca może przymknąć oko jak dzieciak chciałby kupić ten numer DA ale jakaś tam stacja nie puści "brutalnego" serialu z "ostrą amunicja" w odpowiednim czasie żeby dzieci oglądały i chciały potem zabawki. A serial leciał na Fox Kids więc mogłoby się stać tak, że nikt by tej kreskówki nie chciał puścić. :P

saitek

Chodzi mi bardziej o to że kiedy w tvp2 leciał kiedyś animowany Spiderman, to w kiosku miałeś komiksy wydawane przez tm-semic i tam Punisher nie strzelał laserami :) Więc po co ta ściema dla dzieci :) Co do kategorii to wiem że jest, Punisher maxx był chyba od 18 lat :)

ocenił(a) film na 5
Turkisz80

Doskonale wiem o co Ci chodziło. Przecież Ci napisałem czemu w serialu Punisher strzela laserami. W S-M TAS i X-Men TAS wszystkie bronie strzelały jakimiś tam laserami a nie ostrą amunicją. Nie tylko chodziło o Punishera. Przez to dzieciaki mogły to oglądać i potem kupować zabawki, itp. Jaraj mniej zielska to zaczniesz więcej ogarniać (wnioskuje po avku). :P

saitek

To co mam ogarniać to ogarniam, resztę zostawiam innym :)

ocenił(a) film na 7
saitek

Spider-Man z TAS nie miał żadnego zagrożenia dla własnego życia, ponieważ jeśli w samej animacji nigdy nie wystąpiło słowo "zabić", a rzeczy śmiertelne raczej się nie pojawiały, to ciekawi mnie co złoczyńcy chcieli mu zrobić ? pobić go i zostawić w jednym miejscu ? na to wygląda.

ocenił(a) film na 5
Kadex

Zagrożenie dla życia było. Nie przesadzaj. Na przykład bomby Goblinów wybuchały naprawdę a Hydro-Man mógł utopić Spideya, itp. Jednak twórcy bardzo uważali w S-M TAS i X-Men TAS, żeby dzieci mogły to oglądać. Pomijajać cenzure na słowo zabić i laserowe bronie to pamiętasz jak X-Men TAS walczył Wolverine? igdy nie używał pazurów na ludziach. :D Jak dochodziło do walki to się zazwyczaj na nich rzucał i turlali się. Czasem jakąś broń pociachał i tyle. xd Właśnie przez takie podejście Spider-Man TAS został przedwcześnie zakończony bo się nie dogadali co do klimatu i brutalności następnego sezonu.

saitek

"A" to znaczy co? "T" to dla nastolatków, ale A? Nie wiem,wytłumaczysz?

ocenił(a) film na 5
LordVader345

All ages

saitek

Zauważyłem, że wszystkie komiksy marvela z lat 50 lub 50 są All Ahes. Rzadko natrafisz na komiks dla dorosłych, a nue dla dzieci.

ocenił(a) film na 5
LordVader345

Powinieneś przykładać trochę uwagi jak piszesz posty bo dużo błędów robisz. :) W 54 został wprowadzony Comics Code Authority. W latach 50 wydawnictwo pod nazwą Marvel nie istniało. Obejrzyj jakiś dokument o amerykańskich komiksach i będziesz wszystko wiedział.

saitek

Ok,zobaczę :)

A te błędy są powodem pisania na telefonie i pośpiechu :)

saitek

A ja lubiłem Spidsr-Mana i X-Men. Co wy wszyscy do nich macie?

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Bo porównywanie ich do animacyjnego dzieła, jakim było "Batman: The Animated Series" przez inne osoby jest nie na miejscu.

Kadex

W sumie racja. Batman TAS chyba można porównać tylko z nieco mroczniejszych klimatów: Wolverine i X-Men i innych kreskówek z DC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones