PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637247}

Avengers: Czas Ultrona

Avengers: Age of Ultron
7,2 208 106
ocen
7,2 10 1 208106
6,1 34
oceny krytyków
Avengers: Czas Ultrona
powrót do forum filmu Avengers: Czas Ultrona

Po filmie

ocenił(a) film na 5

Jeśli mam być szczerzy po tych zwiastunach i spotach myślałem że to będzie film komplety ale jedna nie... Zacznę od Ultrona który był cienkim czarnym charakterem- kiepskie żarty ? żartami nazwać się tego nie da,następnie fabuła której kompletnie nie było. Rozwaliliśmy Hydrę Stark stworzy pancerz będzie fajnie możemy iść na emeryturę stworzę Ultrona,Ultron buduje swoje ciało nie wiadomo jak i tu potężny minus za to że z zoombie dostaliśmy gotowca. Walki? Nie wiem czym się zachwycać w walce Hulkbuster z Hulkiem bo ja widzę denną walkę 3-minutową gdzie nie było żadnej dramaturgii a Hulk po raz kolejny zostaje w świetle tego słabszego bo dostaje bęcki od Starka. Sokół dostał więcej czasu ale też szału nie było, wizje bohaterów tylko Starka warta świeczki bo reszty dla mnie no comment,walka finałowa może czyścić buty tej z jedynki bo tutaj wszystko chaotyczne,rozwalili armie Ultrona,która się sypała jak domek z kart w 2 minuty i tyle walki było. Ogólnie film mnie zawiódł i niczym nie zaskoczył,liczyłem że przebije TWS ale tak samo AoU nie ma startu do tego filmu. Whedon mnie zawiódł i w zasadzie chyba dobrze że skończył z reżyserką bo ten film miał potencjach 100 razy większy niż to co dostaliśmy. Ode mnie marne 5/10

użytkownik usunięty
Zartanxxx

zgadzam się w połowie ogólnie pierwsza połowa filmu jest bardzo dobra, druga to już taka nawalanka rodem z pierwszej części, ale końcówka trochę wynagradza nowy skład Avengers genialny :)

ocenił(a) film na 5

Falcon mi tam średnio pasuje ale jak wiemy to krótki stan rzeczy

użytkownik usunięty
Zartanxxx

mi Falcon pasuje w zimowym żołnierzu się wykazał mnie nie pasuje Warmachine kompletnie nie pasuje ale plus że są dwie panie w Avengers Black Widow będzie miała teraz towarzyszkę :)

ocenił(a) film na 5

Tak one powinny się zaprzyjaźnić że tak powiem i może to fajnie wyglądać. A jeszcze co do filmu ale WarMachina było tyle że prawie go nie było a sam Vision no hmmm jego mocy nie pokazali

użytkownik usunięty
Zartanxxx

właśnie Vision według mnie świetnie się wykazał, a w scenie jak podnosi młot Thora, lub używa kamień nieskończoności jest świetnie, gdyby tylko nie ta nawalanka ale ok

użytkownik usunięty
Zartanxxx

a jeszcze dodam że film taki zły nie jest nie jest to klapa Thor mroczny świat czy Iron Man 3

ocenił(a) film na 5

Popieram,powiem więcej Iron Man 1 jako jedyny film z serii daje radę bo i tak cała trylogia jest beznadziejna a Thor to film nijaki jak dla mnie ani zły ani dobry

użytkownik usunięty
Zartanxxx

co do Iron Man to Iron Man 2 też daje radę, jedynie do czego mogę się w Iron Man 2 przyczepić to to że czarny charakter ma za mało czasu tylko to jest minus, ale reszta na plus :)

ocenił(a) film na 5

Wybacz ale dla mnie Iron Man 2 razem z Capem 1 to najgorszej filmy marvela

użytkownik usunięty
Zartanxxx

z Capem pierwszym się zgodzę z Iron Man 2 nie ale ok nie mam nic do twojej opinii

ocenił(a) film na 5

No wiesz co kto lubi,chodź powiem Ci że obejrzałem raz jeszcze Iron Mana 3 i jest w miarę znośny

użytkownik usunięty
Zartanxxx

a dla mnie nie, jak ostatnio oglądałem Iron Man 3 niemiłosiernie mi się dłużył...

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Każdy ma inny gust. Dla mnie, pierwszy CA to jeden z najlepszych filmów Marvela. Jeżeli mam szukać wpadek to będzie to Hulk, drugi Thor i - tak, pierwsza część Avengers, druga jest lepsza pod każdym względem.

ocenił(a) film na 9
Zartanxxx

Falcon bardzo pasuje bo kolejna postać latająca, ich nigdy za mało

ocenił(a) film na 9

dupa nie nowy skład, jak nie będzie starej ekipy nie ma po co tego oglądać

użytkownik usunięty
genki_dama

aha :P nie ma to jak zacząć wypowiedz od słowa "dupa" ale ok

stara ekipa i tak wróci w Infinity War zresztą i tak po Civil War żegnamy się z naszymi bohaterami, dopiero w Thor Ragnarok znajome twarze będą więc nowy skład nie robi różnicy w Infinity War będą i tak wszyscy starzy plus wielu nowych

ocenił(a) film na 3
Zartanxxx

Znowu niczym power rangers walczący z kitowcami...

użytkownik usunięty
ciosina

no tak ale szybcy i wściekli nie... no proszę pomijając że strażników oceniłeś na 10...

ocenił(a) film na 3

No nie, bo tam nie było kitowców. Strażnicy to genilany film, który można oglądać cały czas. Zrobiony idealnie czego nie można powiedzieć o durnowatych Avengerach, którzy totalnie mnie rozczarowali już w pierwszej części.

użytkownik usunięty
ciosina

widocznie nie czytałeś komiksów, Strażnicy galaktyki są gorsi od Avengers ale skoro tak uważasz to krzyżyk na drogę...

ocenił(a) film na 3

dlatego oceniam film na portalu filmowym ale niektórzy nie ogarniają tego

użytkownik usunięty
ciosina

No to widzisz ty nierozumiesz tego że ocena 1 to trolling

ocenił(a) film na 3

Ocena 1 to ocena negatywna i jedyna na jaką ta produkcja zasługuje, bo to zwykły ( w dodatku wtórny) skok na kasę.

użytkownik usunięty
ciosina

żaden film oprócz kac wawy nie zasługuje na ocenę 1/10 bo to jest trolling takiej oceny nie da się wytłumaczyć...

ocenił(a) film na 7

Filmweb jako portal jest zajebisty. Tylko tu można spotkać jak dwóch ludzi rozmawia o filmie i jeden daje mu 1/10 a drugi 10/10. Ja rozumiem żeby jedna osoba dała np. 5/10 a druga 7/10. Jednemu się podoba bardziej drugiemu mniej ale cala skala różnicy to już lekka przesada.

Ehh, kiedy ja w końcu pójdę na ten film żeby samemu się przekonać czy jest dobry czy nie :P

użytkownik usunięty
oscilek

ja dałem 10 ale widzę w nim wady, początkowo dałem 9 ale podciągłem ocenę do 10 nie mniej jednak może ulec zmianie po drugim obejrzeniu gdyż daleko temu filmowi do Winter Solider... nie mniej jednak ocenę 10 da się wytłumaczyć, nawet jeśli to fanatyzm natomiast oceny 1/10 nie

ocenił(a) film na 3
oscilek

Pierwszej części dałem 5 biorąc pod uwagę, że druga jest dla mnie wtórna nie mogę ocenić jej lepiej ani nawet tak samo bo dla mnie to zwykłe oszustwo i naciąganie widzów. Nie wątpię, że Av2 dzieciakom wystarczy by sikać ze szczęścia a po tygodniu, czy dwóch przerzucą się na coś innego.

użytkownik usunięty
ciosina

ani to śmieszne a tym bardziej mądre...

ocenił(a) film na 3

Dlatego odejdź od lustra i idź odrabiać lekcje i nie zawracaj już głowy swoim pustactwem.

użytkownik usunięty
ciosina

No tym komentarzem pokazałeś kim jesteś

ocenił(a) film na 3

Nie pisz już do mnie jak nie masz nic do powiedzenia.Nudzisz.

ocenił(a) film na 5
ciosina

Idealnie to ująłeś

ocenił(a) film na 8
Zartanxxx

Film mi się podobał i postawiłem wyższą ocenę, ale co do Ultrona się zgadzam - okazał się słabiutki. Na początku przedstawiany jako groźny przeciwnik, a po stracie bliźniaków i pancerza straszny zjazd

użytkownik usunięty
Zartanxxx

U mnie coś w przedziale 5-6. W sumie nie rozczarowałem się ale też nie zachwyciłem. Dostałem produkt taki jaki oczekiwałem.

Zartanxxx

Trudno sie nie zgodzic, zwiastun wyśrubowali wielkie oczekiwania...a wyszlo inaczej: od muzy po sceny walki i kulejący scenariusz. Po zapowiedzi oczekiwalem czegoś poważniejszego gdzie humor będzie dodatkiem a okazali sie ze jest na odwrót,do tego malo smieszny wręcz irytująco nużący. Ultron zrobil wielkie wrażenie na wejsciu i na tym dobre sie kończy potem jest juz gozej i gorzej... szkoda zmarnowany początkowy potencjal jak i zapowiedz zwiastunowa(kolejny nijaki przeciwnik) Walki sporo ich bylo od chaotycznych naparzanek w Arrow owym stylu(3sez) po tak przeklinane przez psycho marvelitiw zwolnienia kamery w stylu Z.Snydera(Watchmen,300) ,tu zaiste zadziala to jak chorągiew na wietrze i zapomną ze predzej rzucali kamieniami ;p Najslabiej wypada watek milosny Hulk Wdowa szkoda slów. Rodzinka Sokolego mmi akurat przypasila a największy plus to bliźniacy i Vison: gosc nie dość ze zostal swietnie ubrany(w MoS stylu) to wniósł wiele pozytywow do filmu. Czas szybko minol i nawet niezle sie bawilem mimo iż okazal sue to inny film niż sugerowały to klimatyczne zwiastuny(obszerniej sie rozpisze po kolejnym seansie) 6/10

ocenił(a) film na 5
hudylobo

Liczę że bracia Russo zrobią z Civil War typową perełkę

użytkownik usunięty
Zartanxxx

zrobią na 99% nie ma powodu do obaw, a scenarzyści ci sami co z Zimowego Żołnierza

ocenił(a) film na 5

Jeszcze rok czekania na to cudo,kurde trzeba czekać

użytkownik usunięty
Zartanxxx

no niestety

Zartanxxx

Zimowy żołnierz to puki co najlepszy film z Mcu i można śmiało zakładać ze kolejne filmy tych panów dorównają a moze nawet i przeskocza wojaka ;]

ocenił(a) film na 5
hudylobo

Dokładnie

hudylobo

"Psycho marvelitów" napisał największy psychohejter marvela i największy psychofan DC na forum filmwebu. Patrząc na te przesiąknięte bólem dupy komentarze, które zostawiasz pod marvelami trudno nie wyśmiać cię kiedy masz czelność nazywać kogoś psycho-kimkolwiek.

użytkownik usunięty
roach22

hudylobo to psychofan dc? no w sumie pod niusami marvela też ostatnio hejtował

roach22

No wiesz ja nie zmieniam zdania jak psychomarvelici i psycho Dc(mozna ty sypac argumentami jak działa psycho,,,) wiec skad te sapy? Film oceniłem na mocne6 to chyba nie hejterka...Do tego w argumentach masz nawet pocisk w strone DC wiec po co ten ból zadka. Sam film miał swoje mocne jak i słabe strony a po zwiastunach mozna czuć uzasadnione rozczarowanie

ocenił(a) film na 7
Zartanxxx

Hydra nie zostaje zniszczona.

ocenił(a) film na 5
mistrz_sheldon

skąd wiesz ?

ocenił(a) film na 7
Zartanxxx

Miłej lektury
http ://m arvel cine matic uni verse.w ikia. com / wiki/HY DRA
ps. możesz też obejrzeć ostatnie odcinki (od 19 wzwyż) 2 sezonu agentów tarczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones