PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690113}
6 956
chce zobaczyć
Avatar 4
powrót do forum filmu Avatar 4
donmaslanoz14

Dla kasy , kurde ludki nie wiecie że tu chodzi o to żeby napchać sobie kieszenie , i pewnie jeszcze wierzycie w takie zjawisko jak kino ambitne , heh raczej kino dla biedaków których nie stać na porządne produkcje.

użytkownik usunięty
TheGoldi07

Gdyby chcieli napchać sobie kieszenie pieniędzmi nie kręciliby wszystkich filmów w jednej chwili poświęcając cały budżet. Mając wszystkie części w planie chyba nie możesz dać tandety w 2 części, bo ci nie pójdzie nikt na 3 wtedy nie pójdzie... O jej! A ty ją przecież już nakręciłeś. I w tym momencie świat cię prosi, abyś się zastanowił zanim coś wystukasz na klawiaturze, będzie wtedy o troszeczkę lepszy...

O czym ty mówisz człowieku , znasz takie pojęcie jak marketing zapowiadając 4 cześći już sobie zapychają kieszenie nic się tak nie sprzedaje jak kontynuacja dobrej produkcjii i co tam że jeszcze nie powstała nazwiska przy produkcjii przyciągają kase , a może mi powiesz że Avatar to innowacyjna fabuła człowieku 2/3 ludzi poszło na ten film dla efektów a nie dla oklepanej tematyki w 2 ,3 i 4 części też będzie o to chodziło i nikogo zbytnio nie będzie razić że fabuła jest słaba bo przecież efekty są mega , James Cameron pierwotnie Avatara chciał nakręcić pod koniec lat 90 ale zrezygnował bo poprostu efekty jakie wtedy zostałyby wykonane nikogo by nie powaliły więc wyczekał do takich czasów aż będzie można zrobić super efekciarskie kino w latach 90 ten film byłby co najwyżej średniakiem , sam sobie odpowiedz co by było jakby ten film był robiony w kostiumach a nie na efektach też byś się tak nim zachwycał ?? Film jest robiony tylko dla kasy a jeśli ty masz jakieś jeszcze marzenia że na tym poziomie ktoś robi kino ambitne dla z przesłaniem to zmień lepiej zdanie bo dzisiaj co druga produkcja to kupe efektów a fabuła słaba , 1 na 30 filmów jest godnym obejrzenia reszta to syf z efektami specjalnymi .

użytkownik usunięty
TheGoldi07

ok... na początku myślałem, że to może nie być prowokacja...

donmaslanoz14

jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
donmaslanoz14

A tak, dla jaj.

alcapone1973_filmweb

ciekawe czy 2 czesc odniesie zblizony sukces do 1 czesci? Bo jak bedzie tak samo ja z Darami Aniola: czyli potwierdzili 2 czesc przed premiera 1 czesci, a wyszlo ze 1 czesc zarobila bardzo malo automatycznie zawiesili realizacje 2 czesci Darow Aniola. A wiec nie wiadomo czy powstanie avatar 3 a co dopiero 4. Bo ile zarobi 2 czesc Avatara to nikt nie wiem, moze byc tak ze bedzie slaba i malo zarobi nic nie wiadomo...

Adasko94

podobno kręcą jednocześnie 3 części

donmaslanoz14

zeby kur@a ogladac

donmaslanoz14

Po to by zarobić niewyobrażalnie dla zwykłych ludzi duże pieniądze.

donmaslanoz14

Ah, post sprzed 6 lat gdy byłem młody i głupi.







nic się od tego czasu nie zmieniło

donmaslanoz14

Piękne zielone tereny zobaczymy w tym filmie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones