PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786712}

Ava

6,4 3 183
oceny
6,4 10 1 3183
5,0 17
ocen krytyków
Ava
powrót do forum filmu Ava
ocenił(a) film na 2
danka16

Nie kierujcie się tym wpisem, film jest beznadziejny

ocenił(a) film na 9
danka16

@danka16 popieram w 100% - film mnie po prostu zachwycił, Noée Abita zagrała fenomenalnie!!! Bardzo naturalnie i tak lekko, że po prostu nie szło się odkleić od ekranu - i nie chodzi tu o nagość, po prostu ta dziewczyna jest bardzo dobrą aktorką i to w tak młodym wieku. Podkład muzyczny tego filmu też robi robotę. Dla mnie wszystko na plus, tylko matka Avy mnie troszkę drażniła ;)

pawliak

Na plus ta mloda aktorka i napewno muzyka. A ze w kazdej scenie filmu widac biust owej interesujacej aktorki to mozna powiedziec ze to tez jakis plus :P

Alamar

ale tak na serio to co napewno zapamietam to nowa fajna muzyka ktora dzieku temu filmowi odkrylem i ktora pasowala do samego filmu.

Alamar

Jak się nazywa ta muzyka, co Ava tańczy idąc z Juanem wzdłuż drogi? Ta sama melodia jest gdy są napisy końcowe.

Taio

Dobra już znalazłem, chyba chodzi o Sabali.

danka16

Dzisiaj leci na Kulturze. Miałem oglądać, ale skoro piszesz, żeby nie kierować się opiniami że jest cudowny, to chyba odpuszczę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones