PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399837}

Autostopem do Gwiazdki

The Road to Christmas
5,9 147
ocen
5,9 10 1 147
Autostopem do Gwiazdki
powrót do forum filmu Autostopem do Gwiazdki

Zacząłem oglądać całkiem przypadkiem przeszukując pilotem kanał po kanale. Obejrzałem 5 minut, potem kolejnych 10… Niby nic wyjątkowego, niby niewiele zwrotów w toczącej się niemrawo akcji, ale jakoś tak powoli zaczęło mnie wciągać, przytulać oko do historii trójki bohaterów, których szlaki połączyły się podczas podróży. Może to ta moja słabość do kina drogi? Bo przecież nie do typowo babskiego filmu, za który, przy odrobinie złej woli można by ten obraz uznać.

Autostopem ku swej drugiej połówce…

Bez przemocy, bez przekleństw i wciskającego się z co drugiego obrazu krwi, spokojny, sielankowy, zapakowany w delikatnie świąteczny nastrój filmie, który niby za wiele sobą nie reprezentuje, ale który na pewno wprowadzi w dobry nastrój …
Nieco na wyrost, ode mnie: 6/10, ale co mi tam…

ocenił(a) film na 6
jabu

Ale ze mnie gapa! Przecież to Jennifer Grey z Dirty Dancing! Ale się zmieniła! Kompletnie jej nie poznałem...

ocenił(a) film na 5
jabu

Ja też nie. Czytając Twoją wypowiedź poczyniłam własne odkrycie - główna para aktorów jest (i wówczas też już była) małżeństwem...

ocenił(a) film na 6
creep_

No - faktycznie. A to niespodzianka.

ocenił(a) film na 8
jabu

Ja przeżyłam inne zaskoczenie, ale to w trakcie oglądania filmu, gdy usłyszałam głos Agenta Coulsona. :D Po chwili pojawia się bliżej kamery i poznaję, że to faktycznie Clark Gregg. Dziwnie mi się go ogląda w innej roli. :D Zaglądnęłam w filmografię jego żony i jej praktycznie nie znałam. Przed 'Autostopem...' widziałam ją tylko w filmie 'Keith' z 2008, ale nie pamiętam jej postaci.

Jeden z niewielu filmów dla bab (a widzę, że i facetom może się podobać :)), który jest i komediowy (nie dużo, ale jednak) i rzeczywiście romantyczny, a nie jak większość, co to ani zabawna ani romantyczna. Jak na ten gatunek, świetnie zrobiony, a może nawet powinnam dać wyższą ocenę? Sympatyczny, miły w odbiorze i na uwagę zasługują też doskonale wykreowane postacie. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones