PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106323}

Autobus 174

Ônibus 174
7,3 190
ocen
7,3 10 1 190
Autobus 174
powrót do forum filmu Autobus 174

myslalem ze to film w stylu road to guantanamo ale niestety to byly jakies wypowiedzi ludzi itp kiepski dokument, plus dodatkowo to wnerwialo ze on sobie tam stal w tym autobusie w oknie i gadal z glinami, przeciez normalnie to by dostal kulke w leb, chyba ze sie tv bali, nudy

ocenił(a) film na 7
404

Gdybyś do końca oglądał to byś się dowiedział dlaczego go nie zastrzelili. Ja polecam ten ciekawy i dobrze zrealizowany dokument, który pozwala lepiej zrozumieć co się dzieje w miastach Brazylii. pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
cyncynat

Zgadzam się z wypowiedzią cyncynat. Mi czas szybko zleciał fajnie się to ogląda pomimo długości.

ocenił(a) film na 8
harald807

mnie też się bardzo podobało - obejrzałam go "na fali" brazylijskiej jaka mnie dopadła po obejrzeniu "Miasta Boga" i "Elitarnych" i muszę powiedzieć że choć każdy z nich mnie zaszokował to narazie "Autobus174" uważam za chyba najbardziej oddający prawdę - takie zresztą jest przecież zadanie dokumentu. dla mnie 8/10 w dziedzinie dokument

ocenił(a) film na 9
czekol4dk4

Polecam w takim razie film "Last stop 174" z 2008 roku który jest tą samą opowieścią tylko sfabularyzowaną.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cyncynat

skąd go masz ? ten film?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones