PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255009}

Asterix na olimpiadzie

Astérix aux jeux olympiques
6,3 75 010
ocen
6,3 10 1 75010
4,5 12
ocen krytyków
Asterix na olimpiadzie
powrót do forum filmu Asterix na olimpiadzie

10/10

ocenił(a) film na 10

mi się podoba.ciekawa i całkiem śmieszna fabuła

Rf47

zgadzam się może 10/10 bym nie wystawił ale film rewelacyjny :}

ENDmOstER

Jasne film spoko. Pamiętam jak pierwszy raz oglądałem pierwszy film o Asterixie. Nie mogłem uwierzyć że Obelixa gra Gerard Depardie. No bo aktor aż tak gruby nie jest no ale pasował idealnie. W Polskiej wersji byłby pewnie Dariusz Gnatowski. Komedia super. Dziś o 20:20 na TVP1.

ocenił(a) film na 9
Kobra83

a mi się właśnie wydaje, że w tej trzeciej części jakoś tak dziwnie Obelix wygląda. czyżby Gerard schudł? chyba, że mu portki inaczej uszyli... ale film świetny, chyba bardziej mi się podobał, niż dwie poprzednie części.

Rf47

część b.fajna według mnie dzięki Brutusowi.Najfajniejsza postać tej części i bez Brutusa film był by taki sobie

ocenił(a) film na 7
matM24

zgadzam się film świetny, ale Poelvoorde i tak był najlepszy :) szczególnie recytacje wiersza i piosenki <3

ocenił(a) film na 7
matM24

Mnie powalają teksty:) " Egipcjanie mają swoje plagi, my mamy Brutusa" - Cezar :):p

użytkownik usunięty
Rf47

Nawet fajny film. Ale Kleopatra była genialna

Rf47

Zgadzam sie. Film genialny. Bardzo fajna fabula ze swietna jak zawsze obsada. Dla mnie 10/10. Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 9
Rf47

Super film .

ocenił(a) film na 6
Rf47

Film nawet fajny, ale zakończenie... Co to miało być?! Nagle zaczynają grać i wygłupiają się, jeden całuje piłkę, akcja zwalnia do zera. Gdyby pominąć tą fatalną końcówkę byłoby 7, a tak jest słabe 6.

Epoxide

Każdy Asterix, ale to każdy czy to komiksowy, czy to animowany czy nawet właśnie filmowy kończy się imprezą/ucztą/popijawą czy nazwij to sobie jak tam chcesz.

ocenił(a) film na 6
Darkonix12

W takim razie niech będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones