PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636}

Asterix i Obelix kontra Cezar

Astérix et Obélix contre César
6,8 94 283
oceny
6,8 10 1 94283
5,8 12
ocen krytyków
Asterix i Obelix kontra Cezar
powrót do forum filmu Asterix i Obelix kontra Cezar

Bardzo dobry film. Świetny dobór aktorów, świetna gra aktorska i niezła zabawa w tym filmie. Choć do Misji Kleopatry mu bardzo daleko. Moja ocena 8/10

ocenił(a) film na 6
Mietas93

zgadzam się,zdecydowanie część Misja Kleopatra była lepsza. moja ocena to 6/10

Mietas93

Zgadzam się. Ten film jest bardzo dobry, ale "Misja..." znacznie lepsza.

Mietas93

Filmy są tak od siebie różne,każdy ma inny klimat.Misja Kleopatra jest moim hmm..najlepszym filmem komediowym.Zakochałam się w nim od razu :) A Kontra Cezar mało śmiechowy,ale miał to coś.

ocenił(a) film na 7
kinia009

Ja wolę "AiO kontra cezar", choć i tak uważam, że wszystkim tym aktorskim filmom sporo brakuje do komiksów czy animacji z lat 70. Ale ta wersja mimo wszystko miała swój urok, humor (nieraz trochę głupi, jak choćby scena, kiedy Obelix porównuje żywego Cezara do tego z monety), no i świetnego Benigniego.

ocenił(a) film na 7
Mietas93

Zgadzam się całkowicie, film jest genialny, świetna obsada, Benigni - mistrzostwo świata... Komediowymi gagami nie dorówna Kleopatrze, ale ma w sobie to coś... jakiś taki klimat... poza tym bardzo wiarygodnie i zgodnie - jakby to nazwać - prawdą historyczną wykonano kostiumy i scenografie... Genialny, moja ocena 8/10

ocenił(a) film na 8
Mietas93

Misja Kleopatra była dużo śmieszniejsza ale tu też były super postacie np Dwulicus czy moim zdaniem absolutnie fenomenalny Juliusz Cezar. Powiedzmy że bardziej pasuje do realiów bo Cezar był starszym panem a nie młodzieniaszkiem kiedy był z Kleopatrą ale pomijając już "prawdę historyczną" to Gottfried John wykonał kawał dobrej roboty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones