PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402482}

Arn - Królestwo na końcu drogi

Arn - Riket vid vägens slut
7,4 6 889
ocen
7,4 10 1 6889
Arn Królestwo na końcu drogi
powrót do forum filmu Arn - Królestwo na końcu drogi

Absolutne arcydzieło kina europejskiego! Serdecznie polecam wszystkim fanom gatunku, ale.. wyłącznie obie części jako całość! Zaskakująco dobry, naprawdę. Czemu my takich nie robimy?!?

sektor0

ale bedziemy robic!:D
a z tym arcydzielem to jak dla mnie przesada.. ale warte obejrzenia na
pewno:) fajna historia

pumpkinhead

Pierwsza część nie porywała choć była by lepsza gdyby nie tyle uproszczeń. Gdy tylko dowiedziałem się, że ta historia ma drugą część nie mogłem się powstrzymać i obejrzałem.

Druga część dopełniła wspaniale całość, ale znów trapiły ją uproszczenia, kluczowe sceny poniżej oczekiwań widza, niezbyt widowiskowe sceny batalistyczne... , ale mimo wszystko to świetny film jak na możliwości i budżet europejskiego kina. Oceniając obie części jako całość moim zdaniem jest naprawdę nieźle. Choć druga część troszkę mnie uwiodła...

8/10. Może przesadziłem z oceną, ale uważam, że 7 troszkę skrzywdziło by ten film.

hitman1771

No tak, nie ten budżet, Ridley Scott mógł sobie pozwolić na więcej. Ale tu nie o upadek Jerozolimy chodziło i Króla Trędowatego, a drogę przez życie Arna. Jak dla mnie, świetna produkcja (z naciskiem na drugą część).

pumpkinhead

Przychylam się do opinii, ale ogólnie lubię ten film

ocenił(a) film na 9
sektor0

hmmm arcydzieło to to nie jest ,ale ogólnie film dobry i godny polecenia. Moja rada -zaznaczam ,że to moje zdanie, ale doradzić mogę- obie cz. Templariusze-Miłość i Krew oraz Arn Królestwo na Końcu drogi to jeden film podzielony na dwie cz tylko ,wg mnie źle rozdzielony. Wystarczy zobaczyć pierwszą godzinę Templariusze MiK i od razu obejrzeć drugą Arn Królestwo.................. aby uniknąć powielenia tych samych scen.z cz1 w cz 2.Ja obejrzałam obie w całości, i cholera mnie brała gdy te same sceny od nowa oglądałam w cz2,ale druga cz.zdecydowanie lepsza.
a do tego Polski dystrybutor oraz telewizja zrobili z tych dwóch część mini serial 4 odcinkowy/ ???!!!!!!!!!! / co jest totalną porażką / debilizm / , ale nie zmienia to faktu że film świetny i polecam go. 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones