PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798827}

Arktyka

Arctic
6,7 22 390
ocen
6,7 10 1 22390
6,3 18
ocen krytyków
Arktyka
powrót do forum filmu Arktyka

Film całkiem spoko...ale mam pytanie może głupie, ale jak ta kobieta się załatwiała? Cały czas prawie była nieprzytomna...kiedy i jak robiła siku i kupę? Niby głupie ale to mnie zastanawia..hehe

ocenił(a) film na 7
IOOI

Ona nic nie jadła.

Magdalena_R_filmweb

aha czyli nie robiła kupy ani nie sikała?

ocenił(a) film na 7
IOOI

Skoro nic nie jadła i nic nie piła to jak mogła robić kupę i sikać. Chyba rozumiesz jak to działa?

ocenił(a) film na 7
Magdalena_R_filmweb

Siku musiała robić i pewnie robiła pod siebie. Nerki muszą pracować.
Bardziej mnie zastanawia wytrymowany zarost gĺòwnego bohatera.

ocenił(a) film na 6
supercamelz

No nie wiem, czy robiła pod siebie. Organizm w stanie utraty przytomności zachowuje się inaczej, niż przy pełnej świadomości.

Podstawowe pytanie - jeśli nie pijesz kilka dni, to czym będziesz sikać?

ocenił(a) film na 8
IOOI

W większości filmów rezygnuje się z pokazywania scen załatwiania potrzeb fizjologicznych i to jest chyba zrozumiałe, "życiówki" nic nie wnoszą do historii a czas jest ograniczony. Natomiast w przypadku tak surowego filmu jakim jest Arktyka też zabrakło mi jednej sceny, w której byłoby chociaż zasugerowane, że główny bohater pomaga jej jakoś w tym temacie. Generalnie poza tym, że film jest świetny to było czuć, że pewne elementy są trochę na siłę by historię zrealizować, jak np stan agonalny tej kobiety przez x dni.

ocenił(a) film na 7
IOOI

No właśnie tak myślałem w trakcie oglądania szczególnie jak wleźli do dziury na noc. . Musiał być straszy smród

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones