PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798827}

Arktyka

Arctic
6,7 22 377
ocen
6,7 10 1 22377
6,4 17
ocen krytyków
Arktyka
powrót do forum filmu Arktyka

A ja polecam

ocenił(a) film na 9

Mnie wbił w fotel!

indiana13

Film nie dla każdego. Dla mnie rewelacja. Niezwykle prawdziwy i wzruszający.

użytkownik usunięty
indiana13

Mam identyczne odczucia.

indiana13

Mnie także bardzo się podobał. Podobnie jak Mads ;)

indiana13

Dokładnie tak. Wbija w fotel. 10/10

Ponury_Mrukliwy

Pragnelam wbicia w fotel a zastalam na ekranie mix "pomiedzy nami gory","127 godzin"i "wszystko stracone",nie moglam sie w trakcie ogladania uwolnic od tamtych filmow.

anula43

Mi najbardziej przypominał ZIMNE PIEKŁO z 2003.
Też Arktyka, też rozbicie samolotu, czy też opieka nad kobietą, tylko chorą.
I moim zdaniem dużo lepszy...

ocenił(a) film na 5
anula43

Ile procent jest w Nim "Pomiędzy Nami góry"? Pytam, bo dla mnie tamten film, to totalny gniot i nie chcę się załamać..

berni_

jakies 30 ? mezczyzna i kobieta, tyle ze bez zadnego watku romansowego, atak drapieznika, wpadanie w pulapki , wydostawanie sie, a jesli potraktowac koncowke doslownie to i happy end:)

anula43

Końcówka nie do końca jest jednoznaczna. Można ją interpretować na dwa sposoby. Ja myślę, że nie było happy endu.

ocenił(a) film na 1
uln

Jak to nie było happy endu!? Przyleciał helikopter i ich zabrał. No to chyba trudno nazwać dramatycznym zakończeniem!? ;-)

Janekkowalski2011

schowaj się

ocenił(a) film na 5
anula43

Ehh.. obejrzę i zobaczymy :)

berni_

Może on zmarł a ona przeżyła. W końcu był wycieńczony ranny i bez okrycia które spalil

ocenił(a) film na 1
trisss_84

Dwie minuty wcześniej ;-)

ocenił(a) film na 1
berni_

Ja uważam, że to film dla masochistów więc zdecydowanie odradzam ;-) Ale jak lubisz takie kino to może nie będziesz rozczarowany tak bardzo jak ja.

ocenił(a) film na 6
berni_

Nic. Pomiędzy na mi góry to romans z katastrofą w tle, a Arktyka to traktat o przetrwaniu. Oba świetne (no cóż, uwielbiam Kate Winslet od czasu filmu Jude) w swoich gatunkach.

berni_

"Ile procent jest w Nim "Pomiędzy Nami góry"? Pytam, bo dla mnie tamten film, to totalny gniot i nie chcę się załamać.."

To dwa zupełnie inne filmy. Jedyne, co jest wspólne, to śnieg i próba przetrwania. I przede wszystkim w "Arktyce" jest zero romansidła.

ocenił(a) film na 8
indiana13

Film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 6
indiana13

Mnie nie wbił w fotel.Troche nawet nudnawy momentami i podobnych filmów było juz sporo.Duzym plusem jest Mads Mikkelsen,który jest w swojej roli bardzo wiarygodny.Niestety jego zachowanie pod koniec filmu jest idiotyczne ! kiedy w koncu wypatrzyl helikopter ratunkowy,zamiast odpalic flare i isc resztkami sił w ich kierunku zeby tylko go zauwazyli...to co robi ? idzie na druge strone wzniesienia i zaczyna wciagac swoja towarzyszke,jakby to bylo w tym momencie najwazniejsze.Zachowanie idiotyczne i bezsensowne.

Kesler_2

Było kilka "wpadek" (kobieta trochę za bardzo taka nieprzytomna...jeśli brać pod uwagę, że go rozumiała w jakiś sposób, to na początku jednak trochę za mały był z nią kontakt jak na ranę brzucha; pilota od razu odstawił na stratę nie sprawdzając, czy w ogóle jeszcze zipie; końcówka faktycznie z idiotycznym zachowaniem)...mimo tego, dobrze zagrany i to jest jego największym atutem.

cyngiel_

Według mnie zachowywał się prawidłowo, bo od dawna był sam w ekstremalnych warunkach i lekko zwariował.

ocenił(a) film na 8
cyngiel_

Rana brzucha nie wyklucza innych urazów jak np. wstrząśnienie mózgu, pęknięta czaszka itp.

użytkownik usunięty
indiana13

Mnie również. Rewelacyjny film.

ocenił(a) film na 7
indiana13

a ja nie mam fotela

ocenił(a) film na 1
indiana13

Dla mnie jest to jeden z najgorszych filmów jakich widziałem.
Głównie przez brak końca, brak wytłumaczenia kim był główny bohater, kim był pilot samolotu i 1ego helikoptera, no i kto był w 2gim helikopterze, co się stało z głównym bohaterem i kobietą po przylocie helikoptera...
Ogrom pytań, zero odpowiedzi, to powinno być karalne.

ocenił(a) film na 8
Eskim0s

Bo trzeba lubić filmy, w których nie wszystko jest podane na tacy i dopowiedziane. Ty ewidentnie nie lubisz... Tyle w temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones