PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740451}

Ares

Arès
5,7 2 668
ocen
5,7 10 1 2668
Ares
powrót do forum filmu Ares

6/10

ocenił(a) film na 6

Wszystko fajnie, tylko patrząc na francję dzisiaj, to w 2035 roku główny bohater powinien nazywać się abdul, a nie kowalski..

ocenił(a) film na 3
makr

Trafne spostrzeżenie...

PLFallenAngel

ubaw nie? haha, co prawda w 2035 w polsce bedą ten film oglądać ludzie typu Dymitri, Oleksander, Borys itp :D

slipdog

nie ! raczej nie

parszywykutafon

z pewnością tak!

harkonen_mgla

Jednak nie! Nawet jak by przyjechało ich 2 czy 3 miliony, to nie mnożą się jak króliki. Poza tym nieźle się asymilują.

acidity

Co trzeci ściągnie małżonkę z dzieckiem (a jeśli nie ma dziecka to je zmajstruje i da mu na imię Dymitr lub Bory, a nie Szymon czy Tomasz) i zasymilują się jako obywatel polscy ukraińskiej narodowości. I dobrze, trza nam więcej prawosławnych z wschodnią mentalnością.

harkonen_mgla

Oni są tak samo kochliwi jak Polacy i nie traktują kobiet przedmiotowo jak Arabowie, więc żony ściągają bardzo szybko. U mnie w mieście sporo Ukraińców pracuje i niektórzy dają dzieciom polskie imiona, a znam nawet jedną rodzinę, która zmieniła nazwisko. Jedną z cech która mi się u nich bardzo podoba, to że w d* mają politykę. Moglibyśmy się od nich tego nauczyć, bo dominuje w prasie, TV i na portalach. Ot, wyhodowaliśmy sobie nowy gatunek celebrytów :(

acidity

ta ? super. a ja i mojekolezanki mieszkały w krajach arabskich i nikt nigdy je nie zaczpeił. Natomiast wiem jak wygladaja ukraincy na wschodzie polski i ich ,,spokojny charakter" i zaczepianie ludzi, włacznie z mafia ukrainska

ocenił(a) film na 6
slipdog

Troll.

SyropZcysterny

chyba rodzice po rauszu musieli ci takie imie nadać :D

ocenił(a) film na 6
slipdog

Twoi natomiast mają jakąś dziwną zajawkę na fajfokloków.

Od 3 lat mam okazję pracować we francji m.in. z arabami (algierczycy, tunezyjczycy, marokańczycy) i z europejskich nacji, pod względem lenistwa, dorównują im tylko rumuni i mołdawianie. Ukraińce tu są pracowici. Zresztą jak i polacy.

Co do gangsterki - w każdej kebabowni i w każdym sklepie, gdzie właścicielem jest arab, spokojnie możesz spytać się o haszysz i jeśli widzą żeś turysta, to bez problemu Ci sprzedadzą. Ba! W marsylii koło dworca PKP (gare saint charles) są na tyle nachalni, że sami podchodzą i się pytają czy nie chcesz kupić palenia.

Oczywiście nie przeszkadza im to w ciągnięciu socjalu i narzekaniu jak to nie mają źle i wożeniu się nowiutkimi bmw kupionymi za kasę z bandyterki.

SyropZcysterny

niesamowite :O rozpłącz sie, tupnij nózką i opiszt o w swoim pamietniczku :D ale wpierw udaj sie na lekcje czytania ze zrozumieniem a nie sapania głupot

ocenił(a) film na 6
slipdog

Still troll'n...

SyropZcysterny

mieszkałem we Francji nascie lat tak samo jak w krajach arabskich :D normalnie wszyscy chcieli mnie zamordowac haha :D znam dziesiatki chłopaczku polaczków w UK którzy tylko siedza na socjalu i panienki które pierwszego dnai zgłosiły sie po mieszkania bo przeciez maja dziecko a tatusia nie bo nie wiedza z kim sie pusciły :D
Od 63 do 70% brytyjczyków zapytanych dlaczego chca Brexitu odpowiedziało - dość imigrantów z Europy Wsch czyli Polski. Co roku wg wszystkich badan na nabjbardziej znienawidzona nacje wygrywaja Polacy , przypadek chłopaczku załosny nie? :D Najwieksza nacja w wiezieniach po Brytyjczykach? - Polacy :D najwiecej napadów - Polacy, najwiecej gwałtów - Polacy :D ach ci kochani biedni ludzie :D

slipdog

Ty pewnie tylko na księżycu nie mieszkałeś...

MIR66

ufff, cóz za mocarny komentarz....i jak ja teraz z tego wyjde? :D

slipdog

buahah dobre dobre, ubaw po pachy, oj tacy jak ty zgniją jak gady....

UpadIy_Widz

mocny argument....razem z mamą nic nie wymysliliście lepszego? no tak, czego sie spodziewać po miernocie :D

slipdog

Tekst na poziomie podstawówki, naprawdę wysil się chociaż trochę aby wdawać się z kimś takim jak Ja w rozmowę...

Jak tam te twoje pastuchy ? Już opiekujesz się ich kozami ?

UpadIy_Widz

nie każdego za młodu pedałował od tyłu tatuś jak ciebie miernoto :D

ocenił(a) film na 8
slipdog

To i ja się podepnę. Nie aby być na nie, po prostu, moje zdanie. Francja od zawsze miała białą flagę ze sobą. Polska, odważnych wojowników. Tak, większość tych wojowników jest poza granicami. Ale gotowi by wrócić do kraju i bronić go. Tak, jestem jednym z nich :) . A teraz o filmie. Jeśli będzie inaczej, to Francji nie będzie. Korporacje? Tak! Teraz przydupas Rotchildów będzie rządził tym krajem. Czego się spodziewać? Korporacyjnego kału!! Taka gra Monopol, z oszukiwaniem, bo kasjerem jest znajomy władca.
I znowu porwot do rzeczywistości. Nie ma szans, Francja nie będzie Francją, tam już dziś giną setki ludzi rocznie poprzez siłowe wprowadzanie chorych praw szatanizmu - islamu!! Ale nadal oglądajmy i biernie żyjmy. Tak łatwiej. W Polsce ruskie nie mają szans. Już kilka razy pokazaliśmy to. I nadal jesteśmy w stanie to pokazać. AVE

JJ79

czyli kolejny odważny...za granicą :D tak kocham kraj że spieprzam do innych :D ten Zachod to scierwo chu..kur..i ...i dlatego tam mieszkam bo tylko tam moge normalnie zarabiac i zyc :D standard.
Tak Francja mogła wybrac cudowna córke faszysty który opowiada ze Hitler był cudownym człowiekiem a komory gazowe to wymysł aliantów zeby dowalic temu wspaniałemu Adolfowi kłamstwami :D
Cudowna katoliczke le Pen po 2 rozwodach, która chciałą zakazania krzyzy we Francji i wyrzucenia Polaków bo jak sama mówiła to zebracy na socjalu :D tak to juz jest jak sie ma wiedze na poziomie bagna

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

podobno jak gdzieś na świecie facet uprawia seks z facetem albo kobieta z kobietą, to wtedy ginie jeden prawdziwy Polak katolik.....ja pier.dole co za idiot :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

na pewno od wyzywania innych i obrażania staje sie byc lepszym ,,katolikiem" tak powiadają....w SS czy innej organizacji :D
Lepiej pier.dolić głupoty zza monitora, to potrafi tylko ,,katolik" :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

jak idiota uważa homoseksualizm za zboczenie to znaczy ze jest idiotą, czyli sama prawda :D Zapewne pan Giertych przeprowadzał badania na swoich łysych znajomych :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

ej kretynie, daj znać kiedy wy jedynie prawdziwy katolicy bedziecie mówic kobietom co mogą robic co nie, jak sie maja ubierac? kiedy zaczniecie promowac patriarchat i wszystkie kobiety do domu do garów bo tam ich miejsce co?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

mówiłem zebys cioto nie mierzył wsyztskich swoją miarą :D katolik który w Biblii znalazł cos o pierd.leniu :D musisz sie tym podzielic ze swoimi kolegami z SS w imie boga napier.dalaj ludzi a pójdziesz do nieba cwelu haha

ZSGifMan

jak to Piasecki katolik mówił? ,,bije zone w imie Boga" :D marzy wam sie takie panstwo nie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

oj to jestes przeciwko swojemu proboszczowi i innym klerykom? to juz ci sie nie podoba jak na zachrystii dotykaja..tzn uczą, małe dzieci? :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

mocne....ale to co? kogo juz dzis pierd.oliłes w imie Boga? :D swinie ze swej obory nie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

dokladnie, juz bys smieciu siedzial razem ze swoimi swietojebliwymi pedofilami w sutannach :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

no dokładnie - a ja nie słuchałem - tknąłem takie ścierwo które o sobie mówiło ,,katolik" a się okazało że to zwykłe szambo z gównem wybija.
Kiedyś kretynie staniesz przed tym swoim Bogiem i wtedy śmieciu ułsyszysz jak ci jest bardzo wdzieczny za to że ,,pierd.oliłes innych w jego imie. Gdzie takie miernoty sie rodza...w jakiej oborze sa chowane ze potem takie tepaki z zakutym łbem wychodza z takim pogladami jak świnia z obory

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

świetoje.bliwy katolicy nie wiedza co znaczy ,,nie rozmawiam z toba juz wiecej " :D jeszcze chwila i sie kur.wo popłaczesz. Wypierd.alaj szmaciarzu jeb.any do obory z której wylazłeś. Żebys zdychał ze swoją rodziną wieśniaku w meczarniach za to ze taka kur.wa jak ty Bogiem sobie wyciera swój pryszczaty ryj

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones