PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 445
ocen
6,6 10 1 112445
5,5 26
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

Paradoks

ocenił(a) film na 4

W żadnym stopniu nie uważam, że ten film był dobry, a znając życie obejrzę go jeszcze nie raz.
Najbardziej bolą dialogi, są na prawdę bardzo złe. Nie mogłam też znieść muzyki, która miałam wrażenie, że na siłę próbowała wprowadzić w nastrój, którego na ekranie nie było.
No i efekty specjalne, wszyscy mówią, że super, ale dlaczego wciąż są tak ogromne problemy z wydawałoby się czymś tak prostym jak odmłodzenie bohatera. Ojciec Artura na początku filmu wygląda okropnie sztucznie.
Uważam, że zrobiony ładnych parę lat temu avatar wyglądał lepiej.
Plus za ramę całej opowieści. Wygląda to tak, jakby ktoś miał super podrys do scenariusza, ale brakło mu czasu i chęci, żeby go doszlifować.
No i Jason Mamoa jest prze uroczy.
Także 3,5 z serduszkiem i pewnie będę wracała do tego obrazu jako odmóżdżacza po ciężkim tygodniu.

ocenił(a) film na 10
paulinakobylarz

Mam Wrażenie Paulinko ! Że Chyba Pomyliłaś Seanse ! ?....Lub Zabrakło Uwagi Podczas Oglądania !? Jeśli Oglądałaś w 3D Być Może pomyliłaś Okularki ? ! Pozdrawiam ! :)

ocenił(a) film na 4
MAKIVARA

Och, też mam takie wrażenie! Pierwszy raz mi się zdarza tak odrębna od większości ocena filmu. Tym bardziej, że uwielbiam superbohaterskie kino :O
Tym bardziej byłam rozczarowana tym. Niestety

ocenił(a) film na 9
paulinakobylarz

Czy, aby na pewno piszesz o Aquamanie? Rozrywka przez duże R, muzyka świetna

ocenił(a) film na 4
bedziak

Rozrywka tak i może gdyby był to jedyny film superbohaterski na przestrzeni lat to przyznałabym mu więcej kredytu, ale tutaj widziałam tylko kopiowane sceny.
Co do muzyki to nawet nie chodzi o to, że była zła, tylko zupełnie nie zgrywała mi się z obrazem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones