PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 352
oceny
6,6 10 1 112352
5,6 25
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

Dolph Lundgren jako Król Nereus był znakomity. Więcej takich ról dla tego pana poproszę.

ocenił(a) film na 6
xxVoran34

Cały film się zastanawiałam czy to on, po czy stwierdziłam nie, niemożliwe :) brawa za ten casting.

ocenił(a) film na 5
Annash

Mialem to samo :)

ocenił(a) film na 7
xxVoran34

Bardzo mi się podobał w takiej nietypowej roli. Grymas na jego twarzy i zmarszczone gniewnie czoło wyszły groźniej i lepiej niż pokonanie kolejnych 1000 postradzieckich komandosów w Niezniszczalnych.

ocenił(a) film na 6
xxVoran34

Też uważam że Lundgren zagrał bardzo fajnie, miał swoje pięć minut na dużym ekranie, bo ostaniu to tylko w niezniszczalnych można było go zobaczyć w kinie. Fajnie jakby dostawał inne jakieś rolę w większych produkcjach.

Dziwi mnie że większe drewna dostają lepsze role od niego.

ocenił(a) film na 5
MaXXi

W kolejnej czesci Creeda wystapi

ocenił(a) film na 6
ciosina

Nooo niby a Aquamenie miał epizod a zagrał nieco dłużej. Mam nadzieje że częsciej będziemy go widywali na dużym ekranie, dla mnie Lundgren lepiej wypadł niż sam Aquaman :D.

Bo sam film to luźna historia kolejnego bohatera DC, wyjątkiem jest CGI które WRESZCIE jest na dobrym poziomie, ma kilka boboli ale ogólnie to najlepsze efekty specjalne w filmie DC jaki powstał. Sam Mamona do postaci nie pasuję w ogóle ale jako Aquaman zagrał przyzwoicie.

ocenił(a) film na 5
xxVoran34

Troche przypominal Rollo z Wikingow

ocenił(a) film na 6
ciosina

Taa ogólnie pasowałby do LOBO moim zdaniem..... dobra charakteryzacja i gitara. Ale do Aquamana totalnie nie pasuję.

ocenił(a) film na 7
ciosina

No do Wikingów mogliby go wziąć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones