PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 352
oceny
6,6 10 1 112352
5,6 25
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

Jason Momoa

ocenił(a) film na 6

szczerze to większość fanek pójdzie głównie na ten film żeby pogapić się na jego bary <3

ocenił(a) film na 7
Weeping_Angel

Tak, to prawda:D

ocenił(a) film na 9
Weeping_Angel

Jestem facetem, i sam przyznaje, ze gosciui ma mega duzo szczescia w zyciu, swietna praca (co oczywiscie jest w wiekszosci jego zasluga), ale wyglad, jak dla mnie idealny, gosc wyglada jak jakis bog, pamietam go jeszcze z Baywatch. Dla niego zostalbym gejem..
Dobra zarcik, ale serio, zazdroszcze mu ostro :)

ocenił(a) film na 7
Szybka_Szczala

@Szybka_Szczala nie zazdrość tylko raz! raz! biegusiem na siłownię :) Klatę wyrzeźbisz w 4 miesiące konsekwentnych ćwiczeń.

ocenił(a) film na 7
Szybka_Szczala

To nie tylko bicepsy. Fakt, facet rzeźbę wyrabia od lat, ale nie mniej ważne jest to jaki ma w filmie dystans do świata i do siebie, śmieszkowe teksty oraz charyzma. To dla tego jest tak fajny w filmie.

Weeping_Angel

A gdybyś miała skłamać?

ocenił(a) film na 7
Weeping_Angel

A faceci żeby popatrzeć na Amber Heard no i....? Od czego niby są amanci filmowi. Jeśli mieli by nie wzbudzać zachwytów swoją osobą to do roli Aquaman wybrali by przeciętnie przystojnego aktora za to z wielkim warsztatem aktorskim.

Fistaszek_jm

Nie wiem o co wy się kłócicie ludzie;-D Każdy ma prawo patrzeć na kogo tylko chce po co o to bijexie pianę??Wyluzujcie;-PP

ocenił(a) film na 8
Weeping_Angel

To, że potrafię docenić jego walory estetyczne nie znaczy, że trzeba do tego tylko sprowadzać żeńską część widowni ;) Nerdówki istnieją i wcale nie jest nas mało ;) A fanką można być zarówno Mamoy, jak i postaci ;) Arthur gładziutki blondasek jeżdżący na konikach morskich był jednym z moich komiksowych ulubieńców od kiedy byłam gnojkiem małym, więc nawet gdyby grał go Dafoe, to bym poszła :P To że gra go Mamoa, to tylko plusik. Ale zabawne, że nikt jakoś nie mówi o facetach, że na filmy MCU chodzą tylko dla Johansson...

ocenił(a) film na 6
Hydeist

Bo faceci oglądają MCU i sobie myślą, że oni są tacy sami, jak bohaterowie tych filmów :P. Ja tam oglądam MCU wyłącznie dla doznań estetycznych, a że doceniam urodę i mężczyzn i kobiet, to mam podwójną przyjemność.
Oby MCU nigdy nie dotknęło body positivity!

ocenił(a) film na 8
Weeping_Angel

Gra superbohatera to musi być dobrze zbudowany,jakie miałem odczucia jak Adrien Brody grał w filmie Predators ? Takie,że jak bez jedzenia przeżył Powstanie Warszawski,chudziutki jak igła to pewnie tutaj też da sobie radę.
Myślałem ,że ich pianinem pozabija.

Weeping_Angel

Faceci tez maja na kim oko zawiesić ;)

Weeping_Angel

ktoś tu ma chcice :P

Weeping_Angel

Jak gra Monica Bellucci to też zawsze idę oglądać film. Nic w tym złego ;-)

ocenił(a) film na 6
Weeping_Angel

Bary jak bary, twarz i wlosy odrzucają. Ale Mera jaka sliczna. Ciezko wzrok oderwać. Warto się wybrać choćby po to.

ocenił(a) film na 7
Weeping_Angel

https://www.filmweb.pl/film/Aquaman-2018-549085/discussion/50+Prawd+Objawionych+ przez+Aquafresh,3055990

Weeping_Angel

bary to on akurat - według mnie - ma zdecydowanie przerośnięte. już oczy ciekawsze i włos, ale co ja tam wiem. w sumie strach mówić, co wiem, bo stado feministek mnie złapie, by bronić kobiecej wolności do podziwiania bar, boć to przeca dowód wyzwolenia. xd. tak, czy tak, trochę żałosnym jest pójście i płacenie za byle film, by tylko se na faceta popatrzeć. i nie, fakt, że mężczyźni to robią w drugą stronę, nie jest żałosne ani trochę mniej. w każdym razie, my tu sobie możemy robić gadu gadu, a producenci liczą piniondz.

ocenił(a) film na 10
Weeping_Angel

Film genialny, czerwono włosa Arielka śliczna, a Jason boooooooski i zabawny

ocenił(a) film na 7
exene

Arielka <3

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 7
użytkownik usunięty
rytelewa85

No, Momoa jest niezły... Ale wolałam gapić się na Króla Orma (i na miejscu Mery wybrałabym jego Królewską Wysokość) :)

ocenił(a) film na 7
Weeping_Angel

Czy ktoś oprócz mnie zauważył że w scenach-retrospekcjach z młodym Arthurem podczas szkolenia w walce trójzębem z Vulkiem przyszły Aquaman wygląda jak Heath Ledger? A przynajmniej jego jakaś australijska wersja? To musiało być zamierzone posunięcie.

Weeping_Angel

Szkoda tylko, że cały czas w koszulce pływa :/

ocenił(a) film na 8
Weeping_Angel

Albo na Amber Heard

ocenił(a) film na 7
Weeping_Angel

powód dobry jak każdy inny. A może nawet lepszy ;-)

Weeping_Angel

Fajny, spoko kolo. Odgrywa swoje role tak jak trzeba. Film w 4DX masakra. SUPER!!! 9pkt

ocenił(a) film na 8
Weeping_Angel

Ja chciałam obejrzeć ze względu na efekty specjalne i..nie zawiodłam się! Szalona akcja...dużo efektów i morał, że niszczymy nasz świat.Niestety to prawda!

Weeping_Angel

Szczerze....Jestem facetem i też z przyjemnością patrzyłem na samca zgoła innego od tych wielu wymuskanych gogusiów których tak wielu oglądam codziennie)...ale I Amber niczego nie brakuje)

Weeping_Angel

wow wow ale tu znawców tematów - gardła by sobie popodcinali z mizernej opinii- co do tematu facet jak facet jeśli się paniom podoba to niech zasuwają oglądać , poza tym dość miła bajka dobra do obejrzenia dla odpoczynku od codzienności i tyle nie ma specjalnie się czym podniecać i czym zagryzać ot relaksik.

Weeping_Angel

najlepsze bary są na krakowskim rynku

Weeping_Angel

Jak dla mnie takie klasyczne 7/10. Film z pewnością warty obejrzenia, ale nie żałuję, że nie poszedłem do kina ;) Dla innych - oglądałem online na tej stronie i polecam serdecznie: https://cda-bez-limitu.pl/film/aquaman/

ocenił(a) film na 2
Weeping_Angel

Prawda jest taka ze na widok takiego ciała kazdy facet się rumieni. Tylko nie każdy się przyzna .

ocenił(a) film na 6
Weeping_Angel

Trochę seksizm (zinternalizowany?). Uwaga, kobiety też mogą lubić superhero jako filmy i komiksy

ocenił(a) film na 7
LittleTeapot

Mogą, ale nie muszą :) Tak samo jak faceci, mogą lubić nawalanki superheros, ale nie muszą.

ocenił(a) film na 6
tysiuniax33

no tak, ale obczaj kontekst tego komentarza, on jest dość ważny :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones