PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=549085}
6,6 112 445
ocen
6,6 10 1 112445
5,5 26
ocen krytyków
Aquaman
powrót do forum filmu Aquaman

Pierwsza polowa filmu to zupelnie inna liga w stosunku do reszty !.Myslalem ze zaraz wyjde z kina bo nie moglem uwierzyc ze ten film kreci James Wan.Ale wierzylem w goscia bo wiem ze to wizjoner i zaraz mnie czyms zaskoczyc i rozkreci sprawe.....Wystarczylo poczekac 15 minut i film naprawde sie rozkreca , tak bardzo ze mozna by pomyslec ze pierwsze 15 minut kreci to zupelnie inna osoba,rezyser, a reszta filmu to juz tylko James Wan ;].

Ogolnie jest to jeden z najlepszych filmow o superbohaterach jakie w zyciu widzialem.
Lekki, przyjemny ale przedewszystkim cholernie klimatyczny i ze swietnymi scenami akcji i CGI !.Od czasu Avatara nie pamietam ze cos mnie az tak wbilo w fotel.WoooW.James Wan to wizjoner bez dwoch zdan.Sceny podwodne to prawdziwy majstersztyk.A sama fabula naprawde jest ciekawa i emocjonujaca i oglada sie to swietnie.Muzyka tez bardzo mnie zaskoczyla.
Polecam bo to jeden z lepszych filmow komiksowych ostatnich lat.Duza niespodzianka.

lavrenzo84

Nawet wstęp był spoko, bo ładnie budował baśniową otoczkę filmu.

ocenił(a) film na 9
szmyrgiel

Dla mnie jedna slaba scenena,gonila kolejna slaba scene @Puste to i niakie w stosunku do reszty !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones