PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788046}

Apostoł

Apostle
5,5 18 819
ocen
5,5 10 1 18819
6,0 8
ocen krytyków
Apostoł
powrót do forum filmu Apostoł

Dawno nie widziałem takiej tandety. Fabuła kompletnie się nie klei a główny bohater zachowuje jak półgłówek. Jak lubisz marnować swój czas to polecam.

ocenił(a) film na 8
arkadiuszgontarczyk

Fabuła się nie klei? Oglądałeś w ogóle?

ocenił(a) film na 8
Drymz

Chłopie oni chcą bóg wie czego.Ja się nie rozpisuje o filmach.Abo mi się podobał abo nie.Pozdrawiam palaczy-oglądaczy.Za sam wkład pracy film ma już piątkę-muzyka,obraz i klimat,dla mnie 8

ocenił(a) film na 5
kenyzlhwdpjp

Właśnie na tym polega problem: film świetnie buduje klimat przez dobrze ponad połowę. Do jakiegoś czasu jest dość ciekawa praca kamery, kadry, kolory, naprawdę fajnie. Szkocja, wioska, izolacja, sekta, wszystko tajemnicze i intrygujące. A potem robi się durna rzeźnia, ganianie i dramatyczne walki. Co już mnie kładło całkowicie, to panie z makijażem w czystych ciuchach i ładnych fryzurach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krystian_wroblewski

ale sie nasmialem. mega propsy za ten komentarz. bede mial caly dzien dobry humor teraz haha

ocenił(a) film na 6
TenPozytywny

no bo apostola ocenil na 2 a botoks na 9 .caly ten apostol ma swoje slabsze strony ale przy takim botoxie to arcydzielo .xd

ocenił(a) film na 2
eveflabea

i po co piszesz jak nie masz nic do powiedzenia? Jeśli chcesz coś ubrać w formę to niech ma najpierw jakąkolwiek treść

ocenił(a) film na 2
arkadiuszgontarczyk

Dokładnie ,zmarnowane 2 godziny,chyba że ktoś lubi takie tematy

robko12

jak nie lubisz takich tematów to po co oglądasz? A tym bardziej po co oceniasz? Oczywiste, że dasz niską ocenę

robko12

dobry....

ocenił(a) film na 7
robko12

ah, tzn ze filmow tu sie nie ocenia za efekt koncowy, tylko za to czy odpowiada gustom oceniajacego :D to zmienia postac rzeczy :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
arkadiuszgontarczyk

2 filmy w ocenionych. Widzę, że z Ciebie niezły znawca!

arkadiuszgontarczyk

Nie rozumiem oburzenia z waszej strony. Po pierwsze nie jest rozwinięta w recenzji tematyka filmu tylko krotki opis. Znany jest tylko gatunek filmu. Po drugie nie jest w regulaminie napisane że tylko pozytywne komentarze, po trzecie nie ma znaczenia ile ktoś ocenil filmów jak dla mnie głupsze jest chyba oburzenie na czyjąś opinie i komenty typu jaki zjeb . Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
arkadiuszgontarczyk

Główny bohater to mieszanka MacGyvera, Indiany Jonesa i Jamesa Bonda. A, i jeszcze ma jedną, fajną cechę - niezniszczalność. Mogliby go pokroić na kawałki, a i tak by przeżył i biegał dalej...

użytkownik usunięty
arkadiuszgontarczyk

Botox na 9 gwiazdek. I wszystko jasne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones